Kto chce kam, pomôžme mu tam!!

Autor: Stanislav Martinčko | 22.3.2021 o 14:50 | Karma článku: 6,68 | Prečítané:  1958x

     Ani pes Falko z filmu Nekonečný príbeh by sa nedokázal vysomáriť z toho, ako sa rieši vládna kríza, ktorá by za normálnych okolnosti vôbec nemala byť,

keby sa dvaja kohúti dokázali správať kultivovane a nie ako kohúti, ktorí sa pernamentne pripravujú na súboj kohútov niekde v Bankoku. Tí, ktorí sa niekedy pasovali do pozície urazených a boli ochotní z koaličného manželstva odísť len s trenírkami, tak dnes chcú nie len trenírky, ale aj celú skriňu. Keby títo povadení koaliční manželia vedeli, ako nám idú so svojimi nezmyselnými hádkami na nervy, tak v živote sa nebudú hádať na verejnosti, ale vybavia si to a udobria sa, ako to robí drvivá väčšina manželstiev, buď v kuchyni, alebo v posteli. Všimnime si, ako tie požiadavky prezentujú médiá s prezidentkou. Včera večer Matovič jasne hovorí, že OĽANO súhlasí  s Kolíkovou a Šeligom, tak prezidentka to prezentuje, ako nová podmienka.

      Jeden z najlepších československých podnikateľov v dejinách, pán  Baťa sa medzivojnovom období dozvedel, že v jeho fabrikách sa medzi robotníkmi povráva, že keď vyrábajú milióny topánok, tak o chvíľu nebudú mať topánky komu predávať. Tomáš Baťa túto informáciu vyhodnotil tak, že to by mohol byť dôvod na úpadok pracovnej morálky, ktorá by mohla súvisieť aj s rodinným životom robotníkov. Nechal preto natočiť film, ktorý premietal svojim zamestnancom, bol to príbeh o bosých nohách z celého sveta, ktoré bolo potrebné obuť.

       Poučia sa z tohto Baťovho príbehu aj naši kohúti?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Matovičova reforma: Koľko pridá zamestnancovci a vezme živnostníkovi?

A ako sa predraží prenájom či predaj bytu? Pozrite si prepočty.

Dobré ráno

Dobré ráno: Kolúznu väzbu treba zmeniť

Väzba nenahrádza trest. Má byť humánna.

Komentár Ondreja Podstupku

Ako dlho sa dá opakovať tá istá chyba?

Tentoraz to určite bude iné. No určite.


Už ste čítali?