Slovensko má prezidentku, žiaľ nie štátničku!!!

Autor: Stanislav Martinčko | 1.3.2021 o 14:14 | Karma článku: 7,39 | Prečítané:  1157x

      V blahej pamäti ex-prezident Gašparovič bol známy nie len tým, že si plietol hokerlík s nokerlíkom, ale aj tým, že sa cítil byť, akoby člen SMER-SD, čo do bodky aj plnil.

      Prezidentka Čaputová sa rozhodla, že keď to bolo dobré pánovi Gašparovičovi, tak prečo nepokračovať v milej tradícii slovíčka ako keby, ktorá umožňuje sa tváriť nadstranícky, ale zároveň ostať poslušným vlastnej strane. Progresívne  Slovensko dodnes nevie stráviť neúspech vo voľbách a hľadá ho všade, len nie u seba, napr. vyjadreniami pána Trubana o drogách, či o robotníkoch, ktorí sú pre túto stranu, len roboši. Prezidentka je pobúrená počtom zomierajúcich na Covid a vidí v ňom zodpovedného ministra zdravotníctva   Mareka Krajčího. Zrejme má informácie, že pán Krajčí chodí preoblečený v dlhom koženom kabáte s veľkými vreckami, z ktorých nenápadne medzi ľudí vyhadzuje koronavírus. Tanec, ktorý spolu s opozíciou tancuje na obetiach pandémie je aj dehonestujúcim vo vzťahu k tisícom obetavých zdravotníkov, ktorí obetavo zachraňujú v nemocniciach životy chorých pacientov. Ak prezidentka hodnotí iných, že nepoznajú reálny život okolo nás, ako ona sama vie, ako to v skutočnosti funguje v nemocniciach, že koľko a za koľko drú lekári, sestričky a personál v nemocniciach? Ak sa tvári, že to vie, tak je tu aj legitímna otázka od nás, že aký diel práce si prisvojuje ona v boji s pandémiou, najmä ak je podľa Ústavy vrchnou veliteľkou ozbrojených síl, aké pokyny a rozkazy odišli z paláca smerom k armáde? Ak má niesť zodpovednosť minister Krajčí,  tak výzva na vyvodenie politickej zodpovednosti by mala hlasno zaznieť aj k osobám bývalých ministrov Drucker, Raši a Pelleginy, ktorí majú nemalú zásluhu na súčasnom stave v nemocniciach. Lebo súčasná staršia generácia, ktorej sa Covid najviac dotýka, prežila sociálny raj v zdravotnom stave takom, že ich vírus kosí v tisícoch.  Nezastávame sa ministra Krajčího, ale musíme sa zastať tisícov zdravotníkov, ktorí obetavo slúžia a nasadzujú svoje vlastné životy, robia všetko možné i nemožné na záchranu našich životov.

      Zvykne sa hovoriť, že toho koňa najviac bijú, ktorý najviac ťahá. Toto si naši zdravotníci nezaslúžia, ani od pani prezidentky! 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Nápad si priniesli z Ameriky. Dnes pod Tatrami vyrábajú zubné pasty

Pandémia zvýšila záujem aj ďalšie produkty.

Mesiac hrôzy s Matovičom

V marci sa absolútne všetko točilo okolo osoby Igor Matoviča. Áno, bolo to príšerných, mizerných 31 dní.


Už ste čítali?