Pellegriniho HLAS-SD podobný hlasu z Generálnej prokuratúry??

Autor: Stanislav Martinčko | 22.10.2020 o 13:24 | Karma článku: 8,66 | Prečítané:  2667x

     Keď sa siamské dvojčatá Pellegrini a Fico napriek odporu lekárskej vedy oddelili, tak sa líder HLASU – SD občanom zaliečal, že oni budú hlasy občanov počúvať a hlasno sa ozývať, keby sa diali v spoločnosti psie kúsky.

     Časom sme sa dozvedeli, že strana HLAS nie je nič iné, ako marketingový produkt na oklamanie občanov, preto za lídra bolo vybrané človieča s rozkošnými lícnymi jamôčkami. Jeho politické rečičky sú ľúbezne, ako poézia Jána Kostru, preto si založil malý jedenásť členný folklórny súbor, s ktorým dennodenne vystupuje v spriatelených médiách. Ani kura nehrabe zadarmo a je zrejme, že ani spriatelené média tohto folklórneho súboru neobídu naprázdno. Tento Pelleho folklórny súbor spolu s Ficovým ansámblom tancovali odzemky a išli sa od samej radosti pokakať, keď vznikol problém Matovič – Sulík a média sa tomuto malichernému problému venovali celú večnosť.  Pelle s Ficom sa chválili, že počas ich vládnutia takýto problém nebol, lebo (oni to neprezradili) fungovali tak, že si rezorty rozdelili a každý mohol bačovať na tom svojom, preto k žiadnym treniciam tam nemohlo ani dôjsť.  Včera si Pelle priviedol po športovcoch na tlačovku okrem svojho folklórneho súboru aj predstaviteľov dôchodcov. Tento dôchodcovský bambula bol z toho všetkého popletený až tak, že hovoril o sociálnom štáte, ktorý sa nepostaral o dôchodcov a že doslova dôchodcov okrádal. Keby tento pán dôchodca bol troška pri zmysloch tak budovateľov sociálneho štátu mal hneď za chrbtom a mohol sa ich priamo opýtať, prečo 13. Dôchodok nezaviedli tak, ako ho sľubovali od roku 2010. Je zaujímavé, že Pellého folklórny súbor a Ficov ansámbel sa hlasno neozvali aj po hanebnom treste pre ich generálneho prokurátora, ktorý bol smiešny s jeho zrážkami z platu. Nakoniec v ich súboroch je dosť takých, ktorých pán D. Trnka kryl a chýbajúce peniaze k výplate mu hravo nahradia.

      V súvislosti so zámerom testovania občanov na koronavírus by sme radi vyzvali excelentného (tak ho niekedy pomenoval R. Fico) lekára pána Rašiho, aby v rámci dobrovoľnosti sám pomáhal otestovať svojich prívržencov na Košickom Luníku IX. , kde dosiahol nevídanú podporu 91% voličských hlasov a tak sa im aspoň trocha zavďačil.

      Uvidíme, ako sa pán Raši zachová!  

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Gröhling by mohol na revanš blokovať Matovičov plán, ale neurobí to

Do Vianoc otvoria aj školu, kam chodia Matovičove dcéry.

Dobré ráno

Dobré ráno: Lučanský mal brať úplatky. Kedy sa skončí zatýkanie?

Čo to vypovedá o štáte v ktorom sme žili?


Už ste čítali?