Pelle, vajda z Lunika, Lomidrevo a Červená karkuľka, ako bezcharakterné prasce??

Autor: Stanislav Martinčko | 28.5.2020 o 12:15 | Karma článku: 11,97 | Prečítané:  5288x

     Dvojmesačná karanténa, ktorú nezavinila Korona, ale odstavenie od válova pre niektorých smerákov naučených mľaskať pri plných válovoch naplno odhalilo charaktery týchto ľudí.

      Sklamanie z výsledku volieb a nemožnosť sa prežierať pri válove ich núti sa správať, ako prasce. Nehľadajú vinu v sebe, ale všetko teraz hádžu na R. Fica, zabúdajú, že jeho chrbát použili na to, aby sa vyšplhali tam kde boli a stali sa z bezvýznamných  ľudí celebrity. Je zaujímavé, že keď SMER pri voľbách  klesol zo 45% na 28% nikto z nich sa neozýval, zrejme preto, že válovy i prasatá mohli ďalej žrať.  Nemáme dôvod nadržiavať stranu R. Ficovi, ale čo sú to za ľudia, ktorí dokážu zradiť toho, kto im pomohol najviac k válovom? Priatelia, chceli by ste mať v živote takých kamarátov, priateľov? Čo sú to za pokrytci a bezcharakterní ľudia, ktorí dokážu opustiť kamaráta, priateľa v tých najťažších chvíľach? Oni chcú byť zmena? Čoho a koho zmena? Tak ako hodili R. Fica cez palubu, tak hodia hocikoho a aj Slovensko.

       Slováci dokážu odpustiť celý hárem poradkýň, nastavia vám chrbát, aby ste mohli  rúbať drevo, odpustia klamstvo, ale nikdy neodpustia ZRADU a zradcov!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Naď očakáva, že počas víkendu otestujú aspoň tri milióny ľudí

Najväčšie problémy spôsobovali drive through odberové miesta.

Autorská strana Beaty Balogovej

Ako neprísť o Dušičky počas korony

Covid zasahuje aj do nášho vzťahu s mŕtvymi.


Už ste čítali?