Koaliční šialenci??

Autor: Stanislav Martinčko | 14.2.2020 o 14:01 | Karma článku: 11,50 | Prečítané:  5534x

       Zdá sa, že až do dnešných dní koaliční politici blúznili, alebo sladko spali, či sa zaoberali len vlastnými kšeftami, keď sa prebrali až teraz tesne pred voľbami a rozhodli sa míňať milióny,

ktoré ešte nezarobili. Čo ich k tomu vedie, že si zrazu začali všímať deti a detské prídavky? Tvária sa teraz ako spasitelia rodín s deťmi, ktoré im doteraz boli ukradnuté, myslia si, že za 1 euro a 20 centov sa dokážu deti zdravo najesť a prídavok na dieťa cez 20 eur pomáhal rodičom. Ešte nie tak dávno sa títo politici vôbec nehanbili prídavok na dieťa zvýšiť o pár centov. Zaujímavé, že vtedy necítili potrebu tento biedny prídavok zvyšovať, tolerovali, že tisíce detí museli vyrastať mnohokrát aj bez obidvoch rodičov, lebo tí museli ísť zarobiť na živobytie za hranice. V dobe satelitov a internetu sa rodičia aj za hranicami dozvedali o mnohých kauzách,  v ktorých boli namočení aj politici, mnohé reportáže v televízii a články v novinách odhaľovali korupciu, predražené štátne zákazky a najnovšie už aj štadióny, za ktoré nikto neniesol zodpovednosť a milióny skončili v tých správnych vreckách a nikoho netrápilo, že prídavok na dieťa je žobračenka. Byrokratov z Bruselu trápia naše zakrivené uhorky, či bryndza, benevolentne sa pozerajú, ako sa u nás rozkrádajú eurofondy, ale vôbec ich netrápi obrovský rozdiel v prídavkoch na deti napríklad v Rakúsku a prídavok na dieťa na Slovensku. Naše deti sú iné, ako deti Rakúske, či Nemecké, nie sú aj naše deti členmi EÚ? Aj naši dôchodcovia vyzerajú v porovnaní s dôchodcami Rakúska, alebo Nemecka ako chudobní príbuzní, aby si svoju starobu, ako tak dôstojne užili, tak trinásty dôchodok by mali dostávať každý mesiac, nie raz za rok!

        Páni politici, všetko by sa bolo dalo, aj prídavky, aj dôchodky, len keby ste neboli, toľko kradli! Kradnete ako šialenci, ktorí nemajú dno!!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Šéf Panta Rhei: Situácia je vážna, 50 našich zamestnancov pomáha v Lidli

Pomoc pre firmy do 200-tisíc eur mesačne nebude stačiť, hovorí Miloš Božek.


Už ste čítali?