Pôjde vo voľbách SMER- SD proti SMERU- SD???

Autor: Stanislav Martinčko | 24.1.2020 o 14:30 | Karma článku: 11,23 | Prečítané:  3705x

      Máme sa v nasledujúcich voľbách na čo tešiť! Vyzerá, že to bude neľútostný boj ideológii, ktorú nechápu ani priamy účastníci,

lebo už teraz trepú piate, cez deviate. Nemocnice budeme mať na každom rohu v tesnej blízkosti cintorínov, diaľnice a obchvaty budú po Slovensku krížom – krážom, bývali ministri dopravy spolu s NDS budú naďalej obhajovať nezmyselné vyhadzovanie miliónov na sledovanie ciest a lesných chodníkov mýtnym systémom.  Najväčším lákadlom pre nás všetkých bude isto brilantný a čestnorytiersky súboj SMERU-SD so sebou samým.  Tí istí ľudia ochudobnení o maznáčika, či opičku, tá istá ideológia bude bojovať sama proti sebe, aby ich nestihol rovnaký osud, ako boxera a valcovača zo Zlatej Idky. Ak má byť hlavným motívom tejto bandy zodpovedná zmena, tak občania sa pýtajú, či doteraz pracovali nezodpovedne? Akú zodpovednú zmenu prinesie napr. bývalý primátor Košíc pán Raši, ktorý biznis s košickými smetiami prihral firme z Malty, ak ho občania vypoklonkovali v županských  voľbách, v ktorých ako jediný získal na košickom Luníku IX vyše 90% hlasov, prečo radšej zodpovedne neprijal miesto vajdu na spomínanom sídlisku, ale nezodpovedne prijal miesto podpredsedu vlády pre celé Slovensko. Chce sa zrazu stať zodpovedným?

         Aké klamstvá sú schopní vytiahnuť na nás politici, aby si svoje papalášske zadky vyhrievali nezodpovedne na zodpovedných miestach?

         Uvidíme, ako nás budú klamať.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?