Veľká radosť psa generálneho prokurátora D. Trnku !

Autor: Stanislav Martinčko | 22.1.2020 o 12:30 | Karma článku: 11,56 | Prečítané:  4795x

        Policajné zábery zo zatknutia bývalého generálneho prokurátora odhalili, že z domu ho vyprevádzal aj jeho psík, ktorý netušil, čo sa deje z jeho pánom.

        Ako poznáme psov, tak tí sa veľmi nevyznajú vo funkciách svojich pánov a svoju lásku a vernosť rozdávajú úprimne, bez rozdielu každému. Nad prepustením D. Trnku lamentuje široké politické spektrum od prezidentky, až po štamgastov v krčmách. Mnohí nechápavo krútia hlavami a pýtajú sa, v akom štáte žijeme, keď chudobného obyčajného človeka šmarí tento systém mnohokrát za banálne krádeže do basy, ale papaláša ,ktorého si tento systém vypestoval a je podľa videa za stámiliónmi zmiznutých korún,  hýčkajú. Mohla preto komunikácia polície a D. Trnku na polícii vyzerať aj takto??? Po príchode na policajnú stanicu požiadal pán Trnka službukonajúcich o kávu, pitie a jedlo s podmienkou, že káva musí byť taká akú zvykne piť, pijatika nech je vyberaná a jedlo tiež. Policajti neverili vlastným ušiam, keď si pán Trnka nechal zavolať ich šéfov, aby im oznámil, že má na nich všetkých dostatok dôkazov, ako ich potopiť, preto im povedal, aby mu na krátky čas, ktorý strávi na policajnej stanici vytvorili také podmienky, aby nemusel použiť materiáli na ich potopenie. Šéfovia policajtov preto želanie pán Trnku bez reptania splnili, aby sa vyhli vlastnému potopeniu a celý deň i noc si vyhradili na to, aby pred verejnosť vystúpili za výdatnej pomoci špeciálnej prokuratúry s marketingom, ktorý mal verejnosti zalepiť ústa aj oči.  Čo sa aj stalo!

          Občania a najmä milovníci psov sa tomu veľmi potešili v predstave, akými radostnými skokmi víta pes pána bývalého generálneho prokurátora opäť slobodného doma.

          Je tento príbeh rozprávkový?  Čo myslíte?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?