Súdia nás sudcovia s pochybnou povesťou, alebo čakatelia na pochybnú povesť??!

Autor: Stanislav Martinčko | 6.12.2019 o 14:26 | Karma článku: 10,01 | Prečítané:  8478x

      Spravodlivosť je to, po čom túži každá slušná spoločnosť, lebo je predpoklad slušného života, kde platí „padni, komu padni“!

       Slovensko má ústami svojich predstaviteľov sudcov s pochybnou povesťou, ktorí majú zabezpečiť právo pre každého, ale dá sa to?  Koľko sudcov nás súdi s pochybnou povesťou? Občania, ktorí prichádzajú do styku so súdnou mocou majú dojem, že ich je ako maku. A čo tá druhá časť sudcov? Sú to čakatelia na titul sudcu s pochybnou povesťou? Aká veľká je časť sudcov, ktorí sa svojou povesťou vyrovnajú stredovekým richtárom, ktorí zabezpečovali spravodlivosť medzi pospolitým ľudom? Dnešní sudcovia  svoje postavenie, moc a beztrestnosť využívajú na to, aby vynášali rozsudky podľa toho, kto dá viac a neskutočne na tom bohatli. Video, ktoré sa nedávno objavilo v médiách nám ukazuje, že kam tento systém zaviedol naše súdnictvo a spravodlivosť. Minister za SMER-SD pán Počiatek hovorí, že - vôbec nezáleží na tom, čo je pravda, ale čo povieš! Jeden z čelných predstaviteľov systému nám vlastne ukazuje, prečo doteraz nebolo na Slovensku vyšetrené žiadna korupčné správanie sa papalášov, prečo im to bezbrehé rozkrádanie stále vychádzalo. Omámení páratkami a mocou si mysleli, že takto to pôjde do nekonečna. Je to hanba ich, ale predovšetkým hanba nám, členom (s)prostého národa.  Ako partia zbojníkov nám včera pripadala partia poslancov za SMER-SD, ktorí bránili svojho Jánošíka pred trestným oznámením.

       Kde boli doteraz títo zbojníci, ktorí keď ožobračovali dôchodcov, naše deti, cynický sa prizerali ako zbytočne z nás mnohí zomierajú, kde sú tie sľubované stabilné ceny energií, kde ste boli, keď vaši ľudia pri stavbe diaľnic nevyplácali mzdu otcom za ich vykonanú prácu a nechali ste tisícky rodín živoriť, kde ste boli páni zbojníci, keď systém, ktorí ste stvorili, nútil státisíce slovenských matiek chodiť zarábať na živobytie mimo Slovensko, máte toho dosť na rováši, aby systém, ktorý ste tu roky tvorili vás nakoniec za to všetko sám zožral.

        Hanba!!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Naď očakáva, že počas víkendu otestujú aspoň tri milióny ľudí

Najväčšie problémy spôsobovali drive through odberové miesta.

Autorská strana Beaty Balogovej

Ako neprísť o Dušičky počas korony

Covid zasahuje aj do nášho vzťahu s mŕtvymi.


Už ste čítali?