SkyToll sa hraje s miliónmi a nič, rozhodcovia s centami a problém!!

Autor: Stanislav Martinčko | 29.11.2019 o 14:40 | Karma článku: 10,03 | Prečítané:  7577x

        Kto sa ešte pamätá? Minister dopravy v roku 2006 – 2010 Ľ. Vážny za SMER-SD s trasujúcim hlasom a celý spotený oznamoval v NR SR, že mýtny systém, ktorý má vyberať za diaľnice, bude stáť astronomických 2 miliardy SK.

          Sociálne supy zaňuchali v tomto mýtnom systéme neskutočnú korisť, ktorá sa v konečnom vyúčtovaní vyšplhala skoro až na 25 miliárd SK. Každý bol spokojný, ale najviac boli spokojné slečny, ktoré sa tvárili, ako majiteľky tohto špinavého obchodu. Že mýto je ozaj skutočný biznis pre pár vyvolených straníkov SMERU-SD, ktorý sa chystá znova vyhrať voľby, svedčí najnovšie zistenie NKU, ktorý hovorí  o nevýhodnosti zmluvy pre štát. A čo na tom? Veď štát sú oni, oni si ho privlastnili aj so (s)prostým národom, na ktorom bez hanby rúbu drevo. Diaľnica, ktorá mala byť hotová v roku 2010 je aj dnes v nedohľadne. Tisíce obyvateľov trpí hustú dopravu cez mestá a dediny, ktorá im ničí život a majetok, lebo NDS nemá peniaze na potrebné obchvaty, s protestujúcich ľudí sa vysmejú a život ide ďalej. Títo  protestujúci by zbytočne nemali komplikovať dopravu a chodiť po prechodoch, ale  mali nasadnúť do autobusov a vybrať sa tam, kde je zodpovednosť za tento stav a to pred prepychové sídlo SMERU-SD, alebo pred dom pána Vážneho, či Počiatka, ktorí túto nevýhodnú zmluvu majú na svedomí. Výskumný ústav dopravy s jeho generálnym riaditeľom, ktorý dnes má reči, ako koza bobkov, by mal verejnosti vysvetliť, čo a koho doteraz skúmal, keď za celé roky mal desiatky mediálnych vystúpení a nevýhodnú zmluvu sa neunúval ani spomenúť.  Čo na toto barbarstvo a rozkrádanie môžu povedať odsúdení futbaloví rozhodcovia, ktorí  za pár drobných mali veľké ofuky, dokonca ich chceli zatvárať za korupciu, ktorá je vo futbale taká stará, ako najstaršie remeslo.

          Čo na taký systém poviete vy všetci, ktorí budete znova manipulovaní pred blížiacimi voľbami? Nie je nám všetkým hanba žiť v takejto krajine?  

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Gröhling by mohol na revanš blokovať Matovičov plán, ale neurobí to

Do Vianoc otvoria aj školu, kam chodia Matovičove dcéry.

Dobré ráno

Dobré ráno: Lučanský mal brať úplatky. Kedy sa skončí zatýkanie?

Čo to vypovedá o štáte v ktorom sme žili?


Už ste čítali?