Bude premiér Maznákovi na kľudný spánok spievať uspávanky??

Autor: Stanislav Martinčko | 24.10.2019 o 14:48 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  6000x

        Premiér Pellegríni zobral na seba zodpovednosť za  kľudne spanie pre svojich spolustraníkov, ktorí sú zapletení do Gorily, či threemy.

        Hovorí, že títo páni by mali kľudne spať, lebo nič neurobili ani neporušili. Čo je na tom zlé, že strana, ktorej je členom, zohnala desiatky miliónov korún na svoju činnosť, ktoré sa v konečnom zúčtovaní premenili na pár korún? Veď aj Ježiš Kristus premenil vodu na víno, prečo by aj oni, ktorí majú za sebou krsty, sväté prijímania, birmovky a stovky hodín miništrovania, nemohli premeniť desiatky miliónov na pár miliónov? Tie milióny boli podľa nich investované do vytvorenia najlepšieho sociálneho štátu v histórii ľudstva. Ako to napríklad funguje na hociktorom slovenskom súde, o ktorých fungovaní sa teraz najviac hovorí? Občania sú na omyle, keď si myslia, že existuje len jeden Kočner, jeden Dobroš, či jedna opička. Sudcovia sú na každom súde rozdelení na skupiny, jedna je čo berie a táto si žije nad pomery, bývajú v prepychových vilách, chodia na drahé dovolenky (viackrát do roka) a jazdia na luxusných autách, ich bohatstvo je očividné. Druhá skupina, ktorá neberie, žije oveľa skromnejšie, mnohí bývajú v bytoch, chodia na normálne dovolenky a jazdia v normálnych autách. Taký je obraz akéhokoľvek súdu na Slovensku, či prokuratúry, alebo polície. Tento systém má za úlohu ochraňovať nášho človeka, byť mu po ruke a keď treba tak vyniesť potrebný rozsudok.  Že systém opičiek a Dobrošov funguje aj mimo Bratislavy môže poslúžiť príklad grófky z východu, ktorá podobným kočnerovksým spôsobom vládla farmárom a roky sa tešila svojej nedotknuteľnosti. Tak nejako funguje spravodlivosť pre nášho človeka, my ostatní sme pre nich len obyčajné teľce, ktoré môžu nanajvýš zízať.

        Teraz má parlament jedinečnú príležitosť skúsiť, keď aj len na krátky čas, vymenovať vládu odborníkov aby sme zažili pocit, ako má vláda v skutočnosti fungovať.

        Slovensko si to ozaj zaslúži!    

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Naď očakáva, že počas víkendu otestujú aspoň tri milióny ľudí

Najväčšie problémy spôsobovali drive through odberové miesta.

Autorská strana Beaty Balogovej

Ako neprísť o Dušičky počas korony

Covid zasahuje aj do nášho vzťahu s mŕtvymi.


Už ste čítali?