Keby .....!

Autor: Stanislav Martinčko | 16.10.2019 o 14:54 | Karma článku: 9,52 | Prečítané:  3894x

        Všimnite si prosím vyjadrenia našich politikov, ktorí majú čo – to spoločné s Kočnerom, Trnkom a ďalšími kvietkami, ktorí doteraz vďaka systému, ktorý im slúžil veselo prekvitali.

          Všetci svorne hovoria – keby sme to boli vedeli, tak .... a ďalšie prázdne reči. Z toho jasne vyplýva, že nám doteraz vládli ľudia, ktorí nič nevedeli o systéme, ktorý stvorili na to, aby mohli podvádzať v zdravotníctve a všade tam, kde zacítili štátnu korisť. Svoje vládnutie si predstavovali tak, že si najprv zadovážili fúriky a niektorí šikovnejší aj rátačky, aby si peniaze vládali odnášať. Teraz sa tvária, ako keby o ničom nevedeli a mnohí z nich pôsobia, ako keby sa práve vrátili z výletu na Mesiac a niektorí sú aj takí, ktorí sa tvária, ako keby z neho rovno spadli. Zákony, ktoré poslanci prijímali v parlamente, nemali vôbec záujem o to, aby tie uľahčili život občanov a podnikateľov, ale mali slúžiť predovšetkým na to, že keď sa aj na niečo príde, tak to všetko je v medziach zákona a my sme sa na to kradnutie politikov mohli pozerať s dlhým nosom. Je až tragikomické počúvať vyjadrenia niektorých zodpovedných ľudí o tom, že napríklad sudcovia, ktorí pomáhali pri rabovačke a brali tučné, akože odmeny, môžu byť potrestaní nanajvýš poškrabkaním po pupku a zníženie platu o nejakých pár sto eur je v ich prípade len na zasmiatie sa pri pití kávičky, koňaku, či koly. Gorila, ktorá sa v týchto dňoch prebúdza zo spánku, nám dúfajme odpovie aj na to, prečo naši príbuzní predčasne zomierajú v nemocniciach, prečo sú nízke dôchodky, prečo našim deťom pridajú pár smiešnych centov, prečo nevieme dokončiť diaľnice, prečo musíme znášať nespravodlivosť a na mnoho iných vecí, o ktorých sa žiaľ rozprávame len pri pive.

         Dozvieme sa aj to ako silno a kto koho držal, drží za gule? Uvidíme!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Heger: Nespokojný podnikateľ je len Soták, Ficov človek

Pomoc pre koronu vláda nezvýši, v septembri predstaví plán, ako minie miliardy z Fondu obnovy, hovorí minister financií.

Hľadaného Majského vypátrali na pražskej psychiatrii

Podľa lekára nie je schopný akýchkoľvek úkonov, preto zostáva hospitalizovaný.


Už ste čítali?