Ozaj žiadne opičky na Ústavnom súde?

Autor: Stanislav Martinčko | 11.10.2019 o 14:19 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  6125x

        Ja tých nových pánov nepoznám, neviem za kým by som išiel, keby som na ÚS niečo potreboval,  tak sa vyjadroval na adresu čerstvo vymenovaných sudcov premiér Pellegrini.

       Potvrdil nám, že prečo ten parlamentný cirkus pri voľbe ústavných sudcov, je zrejme, že politici potrebovali navoliť na Ústavný súd svoje opičky a nie morálnych odborníkov. Systém, ktorí si vlastnou hlavou stvorili im umožňuje mať svoje opičky okrem súdov aj na polícii a prokuratúre, aby tak mohli beztrestne  rabovať na slovenskom národe. Nemôžeme sa preto čudovať, že zatiaľ ani jeden vysokopostavený politik, ak zabudneme na nešťastníkov z SNS, nebol za svoju rabovačku trestne zodpovedný. Pán premiér je teraz so svojou kumpániou celý zdesený, že medzi novými ústavnými sudcami nikoho nepozná a nevie na koho sa má obrátiť, keď bude chcieť mať správne napísaný rozsudok. Zdesenie je také veľké, že zabudol na opičky, ktoré prešli výcvikom v SMERE, ako napríklad pani Laššaková známa svojim palcom, ktorý poslušne počúval aj pán Mamojka a z vďaky za to, sa stal sudcom. Občania, ktorí sa dožadujú spravodlivosti na súdoch a majú na ňu nárok, ale nemajú opičky,  sa nestačia čudovať, aké rozsudky naše súdy vynášajú. Opičky a opičiaci vás bez mihnutia oka orabujú o majetok, či pôdu a pridelia ju nášmu človeku. Rešpektovať rozhodnutia súdov sa dá len v krajine, kde je spravodlivosť rešpektovaná a zbavená zverinca.  Dusenie práva a spravodlivosti môže  raz v spoločnosti vyvolať takú frustráciu, že následky môžeme ťažko predvídať.

        Tí, ktorí niekedy hovorili o vláde, žeby mala len svietiť a kúriť, by si za našu nespravodlivosť zaslúžili okrem kúrenia a svietenia aj niekde zamurovať, aby viac neškodili Slovensku.

      Murárov máme na to ešte dosť!

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Naď očakáva, že počas víkendu otestujú aspoň tri milióny ľudí

Najväčšie problémy spôsobovali drive through odberové miesta.

Autorská strana Beaty Balogovej

Ako neprísť o Dušičky počas korony

Covid zasahuje aj do nášho vzťahu s mŕtvymi.


Už ste čítali?