Máme vás dosť!

Autor: Stanislav Martinčko | 4.10.2019 o 13:41 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  6863x

        Farmári zakladajú stranu – Máme toho dosť – my, ktorí sme ešte zo Slovenska nezutekali len preto, že živíme v sebe nádej, že zavládne v tejto našej peknej krajine, ale zle spravovanej čas, keď tí,

ktorí budú viesť Slovensko sa budú riadiť zdravým rozumom, morálkou a ozaj charakterom. Systém, ktorý sa začal budovať po revolúcii sa dúfajme dostáva do štádia, keď mu občania povedia Máme Vás, aj toho dosť! Ak je z toho, čo vypľúva Threema len troška pravdy, tak štát je v hlbokom úpadku morálky, tej morálky, ktorú by mal nosiť v sebe každý slušný človek. Do pľacu nám bol hodený jeden Kočner, jedna Jankovská a jeden Fico, ako keby boli jediní nositelia dnešného obludného systému. Ale pravda je taká, že skoro každé jedno mesto, či dedina má svojho Kočnera, každý jeden súd má svoju Jankovskú a skoro všade nájdeme nejakého Fica. Sú to všetko ľudia, ktorí sú vo všeobecnosti trestne nepostihnuteľní, bačujú však vo veľkom, na súdoch majú svoje opičky a ohýbajú spravodlivosťou horšie ako pokrútené paragrafy. Veľký šéf sa len blahosklonne usmieva a prešľapy kamošov prekrýva novšími a väčšími prešľapmi. Ako taký systém v skutočnosti funguje nás presvedčila generalita armády, ktorá bez hanby a štipky vlastnej zodpovednosti pripla metál na hruď mladých ľudí, ktorí zviezli stopujúceho katapultovaného pilota stojaceho s prilbou na okraji cesty.

      Treba vám viac? Nemáme ich naozaj už dosť?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Heger: Nespokojný podnikateľ je len Soták, Ficov človek

Pomoc pre koronu vláda nezvýši, v septembri predstaví plán, ako minie miliardy z Fondu obnovy, hovorí minister financií.

Hľadaného Majského vypátrali na pražskej psychiatrii

Podľa lekára nie je schopný akýchkoľvek úkonov, preto zostáva hospitalizovaný.


Už ste čítali?