Bravó Matovič, bravó župan Trnka a smiešny Raši!

Autor: Stanislav Martinčko | 24.9.2019 o 13:28 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  11029x

        Ponuka košického župana  Trnku košickým USS zdvihla zo sedadiel politikov, hlavne tých, ktorí sa neprestali o železiarne zaujímať, ale nie ako štát, ale skôr ako súkromne osoby.

          To, kto si dovoľuje sa miešať do ich kšeftov, kto sa im opovažuje stavať do cesty?  Títo mocipáni by to radi urobili po svojom, samozrejme, že najprv by naliali zo svojich vládnych pozícii stovky miliónov eur, akože na záchranu podniku a potom ho kúpili od štátu za pár drobných. Bývalý košický primátor Raši túto ponuku nazval smiešnou a ministerstvo hospodárstva prišlo ešte s tvrdšou kritikou a nazvala tento obchod, ako podcenenie najväčšieho zamestnávateľa na východe. Nám sa zdá oveľa smiešnejšie to, že pán Raši, ktorý dostal post podpredsedu vlády pre informatiku od rodnej strany ako trafiku, lebo vedie rezort, ktorému nerozumie a najlepšie mu idú tendre v línii strany, ktorá zaviedla do života percentá. Ministerstvo hospodárstva svojim vyhlásením skôr podcenila tisíce súčasných i bývalých zamestnancov železiarni, ktorí svojimi vedomosťami o výrobe ocele sa môžu porovnávať s hocikým a je medzi nimi dosť takých, ktorí by túto fabriku mohli úspešne viesť. Vyzývame preto župana Trnku, aby sa nenechal ovplyvňovať týmito pseudo oceliarmi  a pokračoval v úsilí o prevzatí fabriky štátom ešte skôr, ako z nich ostane ruina a nestihne ich podobný osud, ako oceliarne v Srbsku, ktoré tiež patrili niekedy USS.  Doterajší páni z USS sa veľmi nestarali o budúcnosť fabriky, ale o svoju budúcnosť sa postarali, o čom svedčia státisíce eur vyvezených za plot USS, ktorý zapríčinil obrovský investičný deficit, ktorý má na svedomí fakt, že niekedy konkurenčné železiarne nie sú schopné kráčať pri výrobe ocele a plechov so svetovými výrobcami ocele. Teda do toho pán Trnka! 

          Na pána Matoviča môžete mať názor aký chcete, ale jednoznačne patrí do slovenskej politiky, najmä preto, že sa dokáže hrabať v špine politiky, ktorá je plna korupcie a podvodov a pomáha ľuďom vidieť pracú politikov aj z tej  horšej strany. Volajú ho všelijako len preto, aby ho ľudia nebrali vážne, najmä pri odhalených podvodov politikov. Veď keby nebolo Matoviča, koľkí z nás by vedeli, že dom  jeho nedeľňajšieho súpera v RTVS pána Tomáša staval pán Bašternák?  A pán Erik sa sám považuje za čistejšieho ako ľalia.

           Kde je pravda?  

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Naď očakáva, že počas víkendu otestujú aspoň tri milióny ľudí

Najväčšie problémy spôsobovali drive through odberové miesta.

Autorská strana Beaty Balogovej

Ako neprísť o Dušičky počas korony

Covid zasahuje aj do nášho vzťahu s mŕtvymi.


Už ste čítali?