Dankové milované cigarety, húfnice, tanky...!

Autor: Stanislav Martinčko | 12.9.2019 o 13:23 | Karma článku: 10,02 | Prečítané:  4745x

          Už nie len milovaný Poprad, či východ, ale už aj cigarety sa stali milované, aby tak pán Danko v praxi naplnil svoj nedávny patent – Žiaden človek nedokáže dať toľko cigariet, ako dokáže dať len človek človeku- 

          Ktovie, či dnes na koaličnej rade zlepenca navrhne SNS ešte väčší  sociálny balíček, ako smeracké obedy zadarmo a to cigarety zadarmo. Stranícke štruktúry SNS sa po schválení koaličnou radou rozpŕchnu po celom Slovensku a budú fajčiarom ponúkať a zapaľovať stranícke cigarety, vyťahované z krabičiek, kde každému udrie do očí logo SNS s nadpisom  - Hrdo, Odborne a Slušne k zdravému fajčeniu! Ministerka školstva za SNS pani Lubyová urýchlene zavedie do učebných osnov namiesto náboženstva, alebo telesnej výchovy celkom nový predmet, ktorý bude svetovým unikátom s názvom Fajčenie. Žiaci už od útleho veku budú zoznamované s výhodami zdravého fajčenia a výhod, ktoré prospeje nášmu milovanému Slovensku. Fajčenie naplní nie len štátny rozpočet, ale postupnými krokmi vyrieši aj deficit v dôchodkovom pilieri. Pán Danko pyšne hovorí, že štát ma kde šetriť, preto sa pustil do boja za lacné cigarety.  Dovolíme si pánovi Dankovi ponúknuť jeden nápad na ušetrenie potrebných miliárd EUR. Naša armáda, tiež pod velením SNS sa chvastá vojenskou prehliadkou pár vojakoch a ešte ako tak pojazdnou vojenskou technikou, ktorá je schopná nanajvýš na boj vo vysokej tráve, ako na boj s dnešnou vyspelou vojenskou výzbrojou. Naša armáda majúca pomaly toľko generálov, ako vojakov by lepšie urobila, keby zaostalé húfnice, či obrnené transportéry a pár stíhačiek vymenila za zákazku, ktorá by smerovala do rómskych osád, kde by osadníci vyrobili toľko gumipušiek, že číslo by ohromilo každého vojenského veliteľa a nikto by si nedovolil sa púšťať do boja s takou vyzbrojenou armádou.

        Ušetrenými miliardami by tak SNS pomohla najmä rómskym osadám, ktoré niekedy na bilbordoch znevažovala a tak pomohla im i slovenskej chudobe. Čo vy na to?  

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Gröhling by mohol na revanš blokovať Matovičov plán, ale neurobí to

Do Vianoc otvoria aj školu, kam chodia Matovičove dcéry.

Dobré ráno

Dobré ráno: Lučanský mal brať úplatky. Kedy sa skončí zatýkanie?

Čo to vypovedá o štáte v ktorom sme žili?


Už ste čítali?