Kedy začne R. Fico slávnostne trhať šeky za obedy zadarmo?

Autor: Stanislav Martinčko | 10.9.2019 o 13:53 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  5729x

        Ani Paul Joseph Geobbels a to nebol hocikto, ale ideológ Hitlera by nedokázal vymyslieť obedy zadarmo, ktoré v skutočnosti treba rodičmi platiť.

        Na Súmračnej sa ideológovia vládnej strany na čele s Erikom, či Tomášom museli dlho namáhať, aby niečo také vymysleli a do reálneho života pretavili úspechy Slovenska, ktorému sa tak darí. Rodičia deti, ktoré nemajú nie raz na poriadne oblečenie, či školské pomôcky sa zaradovali, že ich deti sa budú môcť zadarmo najesť v školskej jedálni. Nech to stojí, čo to stojí! – si povedali na Súmračnej, veď ak srbský tenista Djokovič otvoril  v Belehrade reštauráciu, kde sa mohli najesť zadarmo chudobní ľudia, tak to zdôvodnil tak, že on zarobil tenisom toľko, že by mohol nakŕmiť celé Srbsko a je to len malá daň národu, z ktorého pochádza. Možno keby sa podobne zachovali súmračníci a ich pochlebovači, tak oni z toho, čo zarobili (nakradli) mohli nakŕmiť nie len naše deti a dôchodcov, ale celý národ a ešte by im ostalo aj pre chudobných Afričanov. Ekonómovia vypočítali, že za rok zmizne zo Slovenska (DPH, predražené tendre, nehospodárnosť) okolo 10 miliárd EUR, čo je len za 10 rokov sociálnej vlády obrovská suma,  ktorá by sa nevošla ani do vagónov štátneho dopravcu. Títo súmračníci nedali na obedy našim deťom svoje zarobené (nakradnuté) peniaze, ale použili na to naše peniaze. Žiaľ mnohí rodičia ostali ako obarení horúcou vodou zo školských kotlov, keď za obedy zadarmo im škola dala do ruky šeky na zaplatenie obedov. Čiže žiadna hra na Djokoviča, ale len ďalšie bohapusté klamstvo vládnej trojky, ktorá pre udržanie moci robí možné i nemožné.

           Čakáme, kedy zvolá slávnostnú tlačovú konferenciu R. Fico, aby na nej demonštratívne začal trhať tisíce šekov nespokojných rodičov. Trháčsku komédiu si všetci dobre pamätáme pri elektrine, za ktorú aj tak platíme skoro najviac v celej  EÚ.  Alebo bude ešte ďalšia kuleha?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Cynická obluda

Konkurenčné megaprojekty

Bratislavská Hlavná stanica bude vraj už čoskoro kompletne zrekonštruovaná. Kde sme to už len počuli?

Bielorusko je tragikomickou ekonomikou, no chce byť Silicon Valley

Postsovietska krajina sa chce odčleniť od vplyvu Ruska.


Už ste čítali?