Sme vám na smiech, alebo vy nám??

Autor: Stanislav Martinčko | 30.11.2018 o 13:14 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  16167x

Slovensko stojí pred preťažkou úlohou, keď má zistiť, že tí, ktorí si hovoria ústavní činitelia si z nás robia posmech, alebo sú nám už celkom na smiech. Čo teda môžeme od takých darebákov očakávať?

Vyzerá, že do politiky sa dostali vydriduchovia, ktorí okrem sladkých rečí pred voľbami dokážu kradnúť tak, ako keby boli skrižovaní strakami a aj tie sa môžu od nich učiť. Štát, ktorý sa nedokáže riadne postarať o tých najbezbrannejších, ktorí sa málokedy dočkajú pomoci a ešte si hovorí sociálny, tak o takej sociálnosti by najlepšie mohli hovoriť tí naši spoluobčania, ktorí  sa odvážia pre svoju zúfalosť a biedu obrátiť na náš sociálno-byrokratický systém. Schôdza o rigoróznej práci predsedu parlamentu a diskusia o nej nás ubezpečili, že týmto darebákom, ktorí si vznešene hovoria ústavní činitelia, málo záleží na riešení problémov bežných ľudí.

 

Alenka a štyria tankisti – podnikatelia roka!

Mnohí slovenskí učitelia majú platy, ktoré ich nútia prehadzovať v ruke každé euro dvakrát, kým ho raz vydajú. Nie však Alenka z ríše Smeru, ktorá sa tiež pýši učiteľským titulom, si môže dovoliť len tak vyhodiť z kopýtka a minúť na svoju kampaň státisíce eur a neprekrúžkuje sa ani za obyčajnú poslankyňu mesta Košíc. Tieto státisíce vyhodených eur mohla radšej použiť na pomoc núdznym, ktorých je aj v Košiciach viac než dosť a aspoň trocha naplniť sľuby, ktorými balamúti verejnosť. A to nehovoríme o jej štyroch tankistoch, ktorí neváhajú dať na Alenkin oltár desaťtisíce eur. Ozaj sú všetci takí čistí?

 

Lajčák, vajčák,

tak by možno pokrikovali deti v škôlke na seba, keby medzi nich prišiel odchádzajúci minister zahraničných vecí. Tento samoľúbi vajčák sa neporúčal zo stoličky vtedy, keď prehajdákal tisíce eur na smiešne logo a naše megalomanské predsedníctvo. Raz darmo, kovaný komunista ostane komunistom na večné časy a nikdy inak!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Trnka na nahrávke s Kočnerom: Viem, že ma zabijú

Kočnera hnevalo, že Trnka vydieral Haščáka.

Komentár šéfredaktorky

Kočner-Trnka: Ako sa baví šéf gangu s výpalníkom, ktorý začal pracovať na vlastnú päsť

Gorila je podobná trauma ako únos Kováča.


Už ste čítali?