Je predseda NR SR pán Andyk Danko génius, alebo len ďalší brusič?

Autor: Stanislav Martinčko | 3.10.2018 o 14:07 | (upravené 15.10.2018 o 14:19) Karma článku: 10,14 | Prečítané:  12025x

Calex Zlaté Moravce mal takých brusičov, ktorí to dotiahli veľmi ďaleko a jeden z nich až do ministerského kresla, tam ho viac ako práca preslávila autonehoda, pri ktorej ho ratovali s mnohotisíc vreckovým na darčeky pre vnučku.

Tento pán minister sa stal známym aj tým, že na novinársku otázku, čo obsahovala jeho rigorózna práca, začal habkať ako prváčik a nevyhabkal sa dodnes. Je zvláštne pozorovať našich politikov ako sa ich vstupom do politiky zrazu zväčší kapacita ich mozgu a končia s vysokoškolskými titulmi, niektorí sa stávajú dokonca aj profesormi, za tichého a pokorného súhlasu profesorskej obce, ktorá má zrejme v tomto korupčnom prostredí tiež čosi za ušami. Najnovší prípad druhého Najvyššieho ústavného činiteľa z Gemera, preto oslovenie po gemersky - Andyk - nechce ukázať, čo písal vo svojej rigoróznej práci, možno je to také sladké tajomstvo, ktoré keď raz vyjde na svetlo Božie, tak Nobelova cena si nájde cestu na Gemer a zatieni tým aj slávu niekdajšieho pána Gemera, grófa Andrassyho a tomu ostane už len, že bol majetnejší, čo nie sme si až takí istí. Pamätáme si na to, keď Ján Slota a jeho nohsledi museli dávať zákazky za právnické služby práve nášmu Andykovi, ktorý za to Slotu verejne bozkával a sľuboval mu vernosť až za hrob, ale len dovtedy, kým sám nebol v kresle predsedu a potom Jána Slotu odkopol a ešte sa tým chváli. Ale nechváli sa tým, ako to bolo v skutočnosti s Lesostavom Revúca, či jeho úspechmi ako vojaka základnej služby, keď ako vysokoškolák to dotiahol na desiatnika, kým bežná prax bola taká, že drvivá väčšina vysokoškolákov končila ako dôstojníci.

Včera sme mali možnosť vidieť v priamom prenose nastúpené politbyro Smeru-SD, ktoré Slovensku odkázalo, že žiadna talianska mafia nemá nič spoločné s vraždou novinára a jeho snúbenice, odkaz bol zrejme Smer-ovaný aj do Talianska s odkazom, že Slovensko je Cosa-Nostra (naša vec) a že si nenechajú kafrať kdejakým mafiózom. Zdalo sa nám, že politbyro je v takom stave, že keby nastúpili na hematológiu ako darcovia krvi, tak krvi by sa v nich nikto nedorezal.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Siekelovci sa stiahli. La Casa de Slota prešla k právnikovi z kauzy emisie

Firma, ktorá vilu vlastní, dlhuje Trabelssiemu.

Stĺpček šéfredaktorky

Nech hanba po hlasovaní o kandidatúre Fica nie je kolektívna

Fico nie je jediným problémom voľby.

DOMOV

Voľba ústavných sudcov: Pozrite si možné scenáre vývoja (video)

Čo všetko sa môže v parlamente odohrať v utorok?


Už ste čítali?