Je ozaj ministerka Matečná a aj celá SNS ako čistý potok?

Autor: Stanislav Martinčko | 15.5.2018 o 14:16 | Karma článku: 10,22 | Prečítané:  12722x

         Kto nepozná nedávnu históriu dnešnej parlamentnej strany, ktorá si hrdo, odborne a slušne hovorí národná, tak musí od radosti ujúkať nad jej čistou a závidieť Slovensku takúto stranu.

           Aj včera ministerka pôdohospodárstva za SNS, ktorá predtým bola SMER-SD, tiež ujúkala a rozplývala sa nad svojou čistotou i dokonalosťou na tlačovej besede a svoj profesijný život prezentovala skoro, ako americký sen a nie jednému svojmu neprajníkovi týmto vyrazila dych. Pri nedávnom proteste farmárov bolo možné na jednom transparente čítať výzvu pre generálneho riaditeľa PPA Juraja Kožucha, aby sa pochválil svojimi majetkami, ktoré údajne vlastní v Rakúsku, či Nemecku. Ministerka sa takými to prkotinami o majetkových pomeroch svojho protežanta Kožucha nezaoberala, ale radšej horekovala nad vulgárne nadávajúcimi farmármi na vrátnici ministerstva, ktorých pán Kožuch pre nadávky na svoju osobu neprijal, lebo on sa cíti, ako jeden slušný a citlivý človek, ktorý nemá za potrebu sa zaoberať s farmármi, ktorí za nim pricestovali až z východu. Gróf Kožuch je predsa veľkomožný pán, ktorý rozhoduje o bytí a nebytí mnohých farmárov si predsa zaslúži, aby farmári k nemu chodili s ohnutými chrbtami, najlepšie kolenačky a keď sa pánovi grófovi uráči tak ich aspoň jedným uchom vypočuje, druhé ucho mu slúži na to, aby ponosí farmárov vypustil okamžite von. Súhlasíme, že farmári nemali vulgárne nadávať, ale ak je len trocha pravdy, čo sa o tomto Kožuchovi hovorí, tak mali na ministerstvo doniesť dereš, stiahnuť pánovi grófovi nohavice a natiahnuť na dereš a pekne mu vyprášiť zadný kožuch, za to všetko utrpenie, ktoré musia zažívať farmári z východu, snáď by aspoň na chvíľu zažili pocit spravodlivosti.  Zásluhy pani ministerky sú možno také veľké, že výčitky generálneho prokurátora na adresu ministerstva považuje za obyčajne taľafatky, bitie farmárov, kradnutie úrody považuje za súčasť ňou vychvaľovaného systému.

            O čistom potoku z dielne SNS by vedeli rozprávať mnohí Slováci, ktorí sa vo svojom živote s praktikami čistoty v podaní SNS stretli, určite je ich mnoho a svoje o čistote SNS by určite vedeli rozprávať aj robotníci z Lesostavu Revúca.

           Hrdo, odborne, slušne, je to vôbec pravda?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Mayová zažila historickú prehru. Čo bude ďalej s brexitom?

O Mayovej vláde rozhodnú poslanci v stredu.

Komentár Petra Schutza

Poslanci vrhli Britániu do najhlbšej krízy v moderných dejinách

Európu vrhli do stavu najvyššej neistoty.

Dobré ráno

Dobré ráno: Liberáli vs. Konzervatívci, Poľsko je rozdelená krajina

Ako sa za posledné roky zmenilo Poľsko.


Už ste čítali?