Pán generálny prokurátor, kedy bude to sľubované peklo?

Autor: Stanislav Martinčko | 11.5.2018 o 14:05 | Karma článku: 10,24 | Prečítané:  15102x

        Sociálni čerti, čerti s charakterom a národní čerti môžu si spokojne užívať nahonobené peniaze pochádzajúce z baní, polí, diaľnic a všetkého možného, lebo generálny pekelník má pevne zviazané ruky,

ktoré mu nedovolia urobiť so zločincami, ktorí okradli vlastný národ poriadok, aký si zaslúžia.

      Odvážil sa len na jemne škrabkanie bruška pani Matečnej, ale tá sa hneď ozvala, že ona je súčasťou zlepencových muzikantov a čo chcú od nej, veď ona drie pre blaho farmárov viac ako oni. Tak, ako do teraz v tomtom systéme, ktorý panuje dnes na Slovensku, nehrozí mocným žiadne vyšetrovanie, žiadne vyvodzovanie trestnoprávnej zodpovednosti, len sa urobí mediálne bu-bu-bu na zaslepenie oči verejnosti, skutky sa nakoniec, ako v minulosti vôbec nestali a hodovanie bude z nezmenenou intenzitou pokračovať ďalej. Takýto systém, aký dnes panuje na Slovensku, môžeme smelo nazvať obludný, ktorý nesie v sebe mafiánske praktiky, preto potrebujeme na zmenu systému radikálne riešenia, lebo len také môžu navrátiť stratenú dôveru občanov v štát.

       Škrabkanie po bruchu nepovažujeme za radikálne riešenie, ale za riešenie, ktoré naštartuje všetkých čertov k novým čertovským kúskom, ktoré dusia Slovensko!

 

Juncker je príklad pre Fica?

       Nedávne medializované zábery predsedu Európskej komisie pána Junckera jasne ukazovali, že v Bruseli nepijú len vodu, ale tu i tam si svoje smädné hrdla ovlažia aj vodou ohnivou. Je známy fakt, že  bývalý premiér má veľmi vrúcny vzťah k jadru Európy a aj k jeho predstaviteľom, preto sa na ich príklade tiež podľa medializovaných informácii oddáva podobným hrátkam, ako jeho veľký vzor.

      Veď, čo je na tom zle, sme predsa Slováci! Je smutné, že na podobné hrátky nedoplácajú svojou povesťou len vyššie menovaní, ale i celá Európa a dopláca na to aj Slovensko.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Zo súdu zmizla veľká časť spisu ku Kočnerovej kauze Technopol Servis

Zmiznutie predĺži súdny proces a známi Mariana Kočnera tak budú dlhšie ovládať vytunelovaný majetok.

Stĺpček Beaty Balogovej

Aktivity bývalých siskárov nie sú variáciou slobody slova

Tóth ukázal, aký mizerný je "analytik".


Už ste čítali?