Farmári, proletári Slovenska, spojte sa!!

Autor: Stanislav Martinčko | 3.5.2018 o 15:01 | Karma článku: 10,14 | Prečítané:  14059x

        Žiaľ, že po skoro tridsiatich rokoch musíme tak, ako niekedy vyzývať proletárov Slovenska, aby sa spojili a len tak zmenili režim, ktorý zavládol na Slovensku.

          Režim, ktorý je k proletárom nespravodlivý a nedovolí im žiť dôstojný život. Vykrikovanie mocných o zvyšovaní minimálnej mzdy nie je nič iné, ako výsmech pre tých, ktorí budú nútení pracovať za minimálnu mzdu, ktorá je násobne nižšia, ako v jadre, do ktorého sa trepeme. Nikto z mocných vám však nepovie, že minimálnu mzdu máme žobrácku, zato však ceny máme v obchodoch také, ako keby na Slovensku žili sami milionári. Platíme viac za zahraničné potraviny, ktoré sú viac odpadom, ako zdravou výživou a náš farmársky život funguje na dotáciách, ktoré sú byrokratickým nezmyslom pánov z Bruselu a neumožňuje na našej pôde pestovať potraviny, ktoré by nás priblížili k sebestačnosti. Výsledkom takejto dotačnej politiky je okázalý život pár vyvolených poberačov dotácií, trápenie farmárov, ktorí majú záujem gazdovať a obchody, v ktorých je menej ako polovica výrobkov nášho potravinárskeho priemyslu.  Naše maštale sú ruinami,  v ktorých kedysi boli tisícky hospodárskych zvierat, naša pôda slúži sociálnym grófkam a grófom typu pani Roškovej, ktorú na svoj obraz vychoval SMER – SD a určite nie je sama. Farmári namiesto toho, aby kľudne pracovali, sa musia o svoje práva súdiť, čeliť bitkám ďalších sociálnych gaunerov, ktorí sú často pod ochranou polície, súdov, prokuratúry. Našich farmárov vedie bývala nominantka SMERU - SD pani Matečná, ktorá sa na pozemkovom fonde osvedčila až tak, že mocní usúdili, že tak, ako bola užitočná pre pár vyvolených na pozemkovom fonde, môže svoju užitočnosť dokazovať a ona to aj dokazuje, na funkcii  ministersky pôdohospodárstva, aj keď nevadí, že pod kuratelou SNS. Na jej ministerstve sa pohybujú vizionári typu baby Vangy z Bulharska, ktorí kšeftujú so štátnou pôdou a nechutne na tom zarábajú. Medzi priekopníkov týchto vizionárov patrí aj vizionár s pôdou B. Bugár. Všetci vy, ktorí ste funkcie využili na špinavé kšefty, sa raz budete musieť zodpovedať Slovensku, ktoré keby nebolo vás a vašich špinavosti, by bolo dnes v lepšej situácií, nemuselo by stovky farmárov štartovať svoje traktory, aby išli za vami a pripomenuli vám, že dosť bolo vašich kšeftov s pôdou a dotáciami, ktoré mnoho ráz boli len prostriedkom pre vašich ľudí na bezprácny zisk a blahobytný život.

           Farmári, proletári Slovenska spojte sa, ukážte mocným Slovenska, že oni by tu mali byť pre vás a nie vy pre nich, aby mohli ďalej beztrestne rabovať.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Mayová zažila historickú prehru. Čo bude ďalej s brexitom?

O Mayovej vláde rozhodnú poslanci v stredu.

Komentár Petra Schutza

Poslanci vrhli Britániu do najhlbšej krízy v moderných dejinách

Európu vrhli do stavu najvyššej neistoty.

Dobré ráno

Dobré ráno: Liberáli vs. Konzervatívci, Poľsko je rozdelená krajina

Ako sa za posledné roky zmenilo Poľsko.


Už ste čítali?