Premiér Pellegrini pred Gašparom v hlbokom predklone?

Autor: Stanislav Martinčko | 19.4.2018 o 13:45 | Karma článku: 10,38 | Prečítané:  12185x

          Rozumiete tomu? Ešte v nedeľu v samodiskusii na TA3 premiér chrlil na policajného prezidenta superlatívy a chválospevy, aby ho o pár hodín ponížene poprosil, či by sa náhodou jeho generálskej výsosti nechcelo odísť z funkcie

     

k dátumu, aký si povie.

         Pán generál sa hlboko zamyslel a v duchu počítal, koľko mu treba času na to, aby zanechal za sebou čistý stôl. Po chvíli rozmýšľania náš generalisimus, keď premiér si už nervózne olizoval pery, povedal - no, mohol by som to stihnúť do 31. mája skôr nie, rezolútne zahlásil pán generál! Ako ráčiš povedať! - zahlásil premiér a utekal pred novinárov, aby ukázal, aký je on hrdina, ale ešte vo dverách zašvitoril, že z premiérskej rezervy uvoľní prostriedky na nákup čistiacich prostriedkov, koľko ich generálovi bude treba. Po tejto informácii o nákupe čistiacich prostriedkov z rezervy predsedu vlády sa ten len potmehúdsky usmial a v duchu spriadal plány, že kto a za koľko nakúpi čistiace potreby, prišlo mu na um veľa spriatelených firiem, ale na vrchole sa dopracoval k firme Bonul, ktorá k spokojnosti štátu zvládla aj iné veci, ako o nich písal nebohý novinár Kuciak. Mnohí občania si kladú otázku, prečo bol doteraz ten Gašpar taký nenahraditeľný? Veď vo svojej funkcii verne slúžil rodnej strane, podarili sa mu až nemožné veci, že doteraz dokázal zametať skutky vládnucej kasty napriek tomu, že mnohé činy a okázalý život vládnych predstaviteľov bol priam do neba volajúci. Spomenie si dnes niekto na banícke milióny, ich prerátavanie na počítačke bankoviek a následne prácne balenie do alobalu? Generálny prokurátor, ktorý sa vyhrážal Slovensku peklom, podľa všetkého mal na mysli len peklo, ktoré nás niektorých čaká na druhom svete, z ktorého si naši mocní nič nerobia, lebo momentálne zažívajú vo svojom živote len nebo a vôbec im nie je ľúto chudobných, okradnutých ľudí Slovenska.

         Z vyjadrenia nie len premiéra Pellegriniho, ale aj mnohých vládnych predstaviteľov vyzerá generál Gašpar, ako nenahraditeľný, mnohí chcú, aby bol aj nesmrteľný a nie všetci sú schopní pochopiť, že vyhrať voľby niekedy nemusí stačiť.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Zo súdu zmizla veľká časť spisu ku Kočnerovej kauze Technopol Servis

Zmiznutie predĺži súdny proces a známi Mariana Kočnera tak budú dlhšie ovládať vytunelovaný majetok.

Stĺpček Beaty Balogovej

Aktivity bývalých siskárov nie sú variáciou slobody slova

Tóth ukázal, aký mizerný je "analytik".


Už ste čítali?