Na začiatku bola ovečka Dolly, či je klon pán Pellegrini?

Autor: Stanislav Martinčko | 28.3.2018 o 14:27 | Karma článku: 10,49 | Prečítané:  12587x

         Už sa zdalo, že R. Fico je pre SMER nenahraditeľný, ale oni sa nevzdávajú a tajne vyklonovali niekoľko  R. Ficov, ktorých v príhodnej chvíli vyťahujú  z klobúka, aby nezišli z cesty.

         Aj nový premiér predstúpil pred verejnosť a rečami začína budovať vzdušné zámky, chce Slovensko, kde sa oplatí žiť a iné táraniny, podobné tým, o akých táral jeho predchodca, ktorý chcel odškodniť klientov nebankoviek a po voľbách sa na nich vykašľal, podľa jeho ďalších táranín sme už dávno mali jazdiť po diaľnici, dokonca v roku 2014 už nechcel byť v politike, aby teraz 2018 ubezpečil prezidenta i Slovensko, že on nikde neodchádza. Nový premiér hneď na začiatku dáva na známosť Slovensku, že najväčší nepriateľ nie je už Soros, ale Sulík, Matovič a ďalší.  Tu by sme radi pánovi klonovanému pripomenuli, že každý jeden čestný a charakterný človek, ktorý má schopnosť sa obklopiť ľuďmi charakternými a schopnými, ktorí nebudú, ako oni, strkať do funkcií ľudí, len preto, že majú stranícke legitimácie a funkcie využívajú vo vlastný prospech, ktorí si nebudú vodiť do práce milenky, ktorí nebudú vláčiť po vreckách páratka, ktorí nebudú počúvať na mafiánske rady a  budú sa riadiť sedliackym rozumom,  budú chcieť na pôde gazdovať a nie poberať dotácie,  vás hravo preskočia a nahradia a aj bez vašich táranín vybudujú slušné Slovensko, kde sa bude dať žiť. Páni, ktorí sa pasujete za nenahraditeľných, ste namiesto slušného Slovenska vybudovali krajinu, ktorá patrí medzi najskorumpovanejšie na svete, ľudia prestali dôverovať štátu a jeho inštitúciám a tento stav vyhnal do ulíc desaťtisíce nespokojných občanov, ktorých jediná túžba nie je žiaden prevrat, ako sa snažíte verejnosti podsúvať, ale túžba po práve a spravodlivosti. Ako si predstavujete vlastnú zodpovednosť demonštrujete príkladom  ministerky pôdohospodárstva pani Matečnej, ktorá namiesto vyvodenia vlastnej politickej zodpovednosti na tlačovkách horekuje, že ona za nič nemôže, ako boli prideľované dotácie, napriek tomu, že pracuje na príslušnom ministerstve v riadiacich funkciách od roku 2004 a keby nebolo vraždy novinára Kuciaka a jeho snúbenice, tak systém, v ktorom sa pohyboval „náš človek“, by fungoval bez problémov ďalej a dotácie by putovali do tých správnych vrecák. Máte zrejme všetci dostatok masla na hlave, keď sa tak úzkostlivo držíte svojich stoličiek a bojíte sa, že raz budete musieť utekať.

       V minulých dňoch ste sa presvedčili, že nebudeme mať donekonečna ohnuté chrbáty a že sme ako národ silný a narovnáme sa, aby sme sa Vám pozreli do očí.    

       Majte sa na pozore!

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Majú svoje roky, no lietajú po svete a na peniaze sa nesťažujú

Štúdia o päťdesiatnikoch a šesťdesiatnikoch u nás búra predsudky.

DOMOV

Fico v dueli so Sulíkom: Váš konkurent nie je Smer

Sulík pripomínal Ficovi minulé výroky.


Už ste čítali?