Konečne!!! Vo vláde aj vajda z Luníka IX.!!

Autor: Stanislav Martinčko | 22.3.2018 o 14:57 | Karma článku: 10,22 | Prečítané:  21640x

         Stáročný sen Rómov, že aj medzi nimi sú takí, čo by mohli sedieť vo vláde, sa včera naplnil. Nádejný vajda z Luníka IX. pán Raši poputuje z tohto najznámejšieho sídliska v EÚ rovno až na Úrad vlády.

         Nevieme, či bujarú veselosť v týchto dňoch v osadách spôsobil chýr o pánovi Rašimu, alebo je to len každomesačná veselosť z poberania sociálnych dávok. Všeobecná veselosť, ktorá prepukla v týchto dňoch na Slovensku z toho, že máme novú vládu je taká veľká, že nový premiér je ako kúzelník v cirkuse, ktorý z klobúka na želanie vyťahuje zajace, v jeho prípade to nie sú zajace, ale nové a nové mená nádejných ministrov a niekedy to vyzerá, ako keby ten klobúk nemal ani dno.  V klobúka sa tlačí množstvo mien a je skoro jedno, ktorého majiteľ karovaného saka vytiahne, lebo skoro ani jeden z nich nie je ani odborne, ani morálne na takej výške, aby mohol byť zárukou slušného Slovenska. Slušné Slovensko môže vzniknúť len vtedy, ak v klobúku budú celkom nové mená, ktoré budú spĺňať odborné a morálne kvality. Nevieme si celkom dobre predstaviť, akú odbornosť má vajda z Luníka IX., ak nepočítame jeho odbornosť v míňaní európskych peňazí hlava - nehlava, alebo aké predpoklady môže mať poštár a majiteľ vily na Floride, aby dokázal vyčistiť Augiašov chliev, ktorý sa vola Ministerstvo vnútra. V diskusiách o vnútropolitickom vývoji na Slovensku zaznieva najmä z úst vládneho zlepenca veľmi často slovo stabilita.

         Ak je stabilné to, že na Slovensku je právo a spravodlivosť len pre časť vyvolených a aj tá sa dá kúpiť, ak je stabilné to, že 80% Slovákov žije z ruky do úst a platí stabilne najvyššie ceny energií v EÚ,  ak je stabilné to, že nás kŕmia odpadom z jadra EÚ a peniaze na výrobu našich potravín rozhajdákajú na to, aby sa mohli voziť vo Ferrari,   ak je stabilné to, že na Slovensku zbytočne zomierajú tisíce ľudí, ak je stabilné to, že sa neviem zmátožiť, aby sme spojili východ so západom krajiny a pritom staviame najkratšie, ale najdrahšie diaľnice sveta, ak je stabilné to, že v tak úspešnej krajine, ako ju prezentuje vládny zlepenec pridáme deťom 16 centov a dôchodcov necháme žiť s almužnou tak páni, za takú stabilitu vám čo najsrdečnejšie ďakujeme a veríme, že Slovensko nepovedalo posledné slovo!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Majú svoje roky, no lietajú po svete a na peniaze sa nesťažujú

Štúdia o päťdesiatnikoch a šesťdesiatnikoch u nás búra predsudky.

DOMOV

Fico v dueli so Sulíkom: Váš konkurent nie je Smer

Sulík pripomínal Ficovi minulé výroky.


Už ste čítali?