Protislovenské prostitútky, hyeny a slizké hady!! A teraz??

Autor: Stanislav Martinčko | 27.2.2018 o 13:53 | Karma článku: 10,46 | Prečítané:  15303x

           Iste si mnohí spomínajú na sprievod v Paríži po teroristických útokoch na redakciu Paris Hebdo a R. Fica, ako kráčav sprievode a tvári sa, že aj on bráni karikatúrny časopis.   

           A iste si mnohí tiež pamätajú, ako istý R. Fico žaloval slovenský denník za to, že si dovolil nakresliť jeho karikatúru bez chrbtovej kosti. Aj teraz po vražde novinára Kuciaka a jeho priateľky sa premiér stavia do polohy zástancu novinárov, ktorých doteraz volal slizkými hadmi, hyenami, či protislovenskými prostitútkami. Generálny prokurátor sa vyhráža peklom, ale peklo vôbec nemuselo byť, keby polícia, prokuratúra si riadne plnili povinnosti a sami vyšetrovali rabovanie, ktoré sa deje na Slovensku. Rabovanie je v réžii „nášho človeka“, ktorý vyhral voľby, preto môže všetko a tak prácu, ktorú by mala robiť polícia, robia mnohokrát novinári, ktorí potom musia čeliť rôznym vyhrážkam a útokom na svoju osobu od ľudí spriaznených s našim človekom.  Prečo majú novinári robiť prácu, ktorú majú robiť tí, ktorí sú za to platení?  Polícia nie je hlúpa, len má zväzované ruky, nemôže vyšetrovať, lebo musia poslúchať príkazy nadriadených, nie raz musia zažmúriť nie jedno oko, ale stávajú sa slepými a na dôvažok ešte aj ohluchnú. Môže hluchonemý policajt niečo vyšetriť? Jasné, že nie a tak, aby vykazovali nejakú činnosť, tak sa zaoberajú a znepríjemňujú život občanom pre malichernosti, alebo pár centov, či pár eurám a tak naháňajú štatistiky.

          Najnovšie mediálne zistenia, že radkyňa na Úrade vlády, ktorá má funkciu so vznešeným názvom, hlavná štátna radkyňa, je až taká radkyňa, že radi aj nejakým Talianom spájaných s údajnými podvodmi, na ktoré prišiel nebohý novinár Kuciak. V týchto chvíľach horí Daňový úrad v Košiciach a ktovie, či požiar nezachvátil práve tie dokumenty, ktoré svedčia o podvodoch. Vláda prefíkane sľubuje milión EUR tomu, kto nahlási páchateľov, ale vyplatí ho až vtedy, keď ten bude vyšetrený a odsúdený. Ak to má byť až vtedy je jasné, že milión EUR vláda môže kľudne prepiť na svojich bujarých večierkoch, lebo je isté, že oznamovateľ sa odmeny nedožije pre vek, alebo pre niečo iné...., a ktovie, či tí ktorí nechcú, aby sa to vyšetrilo, na to dajú mnoho miliónov a my budeme svedkami rôznych hier, alebo sa to prekryje inými kauzami. Tak, či tak sa to raz skončí, lebo karma dobehne každého.

         Investícia, ktorá sa tak páči vláde a ministerke Žitňanskej, v podobe výstavby novej väznice v Rimavskej Sobote, ktorá má byť 5 hviezdičková, je skvelý vizionársky ťah.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Majú svoje roky, no lietajú po svete a na peniaze sa nesťažujú

Štúdia o päťdesiatnikoch a šesťdesiatnikoch u nás búra predsudky.

DOMOV

Fico v dueli so Sulíkom: Váš konkurent nie je Smer

Sulík pripomínal Ficovi minulé výroky.


Už ste čítali?