Bravóóó! Slovenské zdravotníctvo je skokan tisícročia!!!

Autor: Stanislav Martinčko | 7.2.2018 o 13:56 | Karma článku: 10,28 | Prečítané:  19544x

       Keby sa náhodou  našiel medzi Slovákmi občan majúci pochybnosti o tom, či minister zdravotníctva si za svoju prácu zaslúži vilu na Floride, tak najnovší prieskum o kvalite nášho zdravotníctva,

ktorý stvorila európska agentúra so smiešnym názvom a tá vyskúmala, že naše zdravotníctvo sa za krátky rok zlepšila o neuveriteľných 16 miest, tak toto je jeden z dôvodov, že minister si vilu na Floride za svoju statočnú a obetavú prácu určite zaslúži.

        Minister Drucker nie je ojedinelý statočný a obetavý v práci, lebo máme v pamäti aj odpoveď nebohého Alexandra Rezeša, ktorého sa pýtali, že odkiaľ má peniaze na svoj majetok,  ten odpovedal, že všetko čo má, získal obetavou prácou, ktovie či sa nadriadení ministrovi predseda vlády R., Fico opýtal ministra odkiaľ má peniaze na vilu, a ktovie akú dostal odpoveď. Úspech ministra Druckera je taký veľký, že ľahko tromfne aj 91 % hlasov, ktoré získal v županských voľbách kandidát Raši. Ktovie či zadanie tejto prieskumnej agentúry so smiešnym názvom nedostala mala skupinka slovenských občanov, ktorá má bohaté skúsenosti s našim zdravotníctvom. V tejto skupine mohla byť napríklad teta Anka, lebo čiperná dôchodkyňa z Družstevnej na vlastnej koži pocítila láskavú ruku nášho zdravotníctva, aj masér Kostka má tiež bohaté skúsenosti  a sám dokonca vzal kormidlo dejín do vlastných rúk a nebojácne zmenil  aj diagnózu k prospechu chorých ľudí. Tretím do tejto partie výskumníkov mohol byť trebárs ujo Paľo, o ktorom je známe, že má veľmi vrúcny vzťah k zdravotníctvu, lebo údajne, keď doma ušetril pár kotúčikov toaletného papiera, ktorý potom tajne v noci nosil do nemocníc, aby sa vyhol podozreniu, že len zo zdravotníctva berie. Naše zdravotníctvo pod vedením krízového poštára ponúka nepreberné množstvo možností pre ľudí, ktorí sú v našich nemocniciach. Je tisícom pacientom umožnený predčasný odchod nie len z nemocnice, ale najmä z tohto sveta, za ktorý naše zdravotníctvo nič nepýta, ale poteší zdravotné poisťovne, zároveň umožňuje pár stovkám kšeftárom predávať operácie a nechutne pri tom okrádať nemocnice, ako to predviedli na košickej plastickej klinike, ktorá sa musela konať s tichým súhlasom zodpovedných, ktorí sa po odhalení tvária, že práve prileteli z Marsu.

          Košická nemocnica nie je určite ojedinelá, podobne sa správajú skoro všetky nemocnice na Slovensku, preto sa nečudujme, keď zdravotné poisťovne odmietajú preplácať liečbu dlhodobo chorým ľuďom, ktorých bezcitne vyhadzujú z lôžka a posielajú ich nevyliečených domov, alebo rovno na ulicu.

          Česť práci!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Siekelovci sa stiahli. La Casa de Slota prešla k právnikovi z kauzy emisie

Firma, ktorá vilu vlastní, dlhuje Trabelssiemu.

Stĺpček šéfredaktorky

Nech hanba po hlasovaní o kandidatúre Fica nie je kolektívna

Fico nie je jediným problémom voľby.

DOMOV

Voľba ústavných sudcov: Pozrite si možné scenáre vývoja (video)

Čo všetko sa môže v parlamente odohrať v utorok?


Už ste čítali?