Minister Drucker už začal blúzniť??

Autor: Stanislav Martinčko | 25.1.2018 o 15:01 | Karma článku: 10,47 | Prečítané:  21174x

       Kto mal včera večer možnosť sledovať vládnu TA3 a besedu  s čerstvým majiteľom vily na Floride o stave nášho zdravotníctva, tak mohol ľahko nadobudnúť dojem, že minister pre vysoké teploty blúzni.

          Kúpa vily na Floride zabrala pánovi Druckerovi asi mnoho času, veď vybrať správnu vilu, ktorá by zodpovedala jeho príjmom a jeho postaveniu pochopiteľne zaberie mnoho drahocenného času. Podľa jeho slov i riaditeľa štátnej poisťovne je naše zdravotníctvo v bezvadnom stave, všetko to rozkrádanie sa robí v mene pacienta.  Hodnotiť úroveň nášho zdravotníctva by nemal minister, ale pacienti, ktorí so systémom, aký u nás panuje prišli priamo do styku. Mnohí pacienti prežili nie vďaka nášmu zdravotníctvu, ale mnohým pomohol prežiť len zázrak. Pacienti sú nie raz nedoliečení a vypoklonkovaní z lôžka, najmä vďaka našej ziskovej štátnej poisťovne, ktorá odmieta preplácať ich ďalšiu liečbu. Ako tento krízový manažér narába s informáciami, že v mnohých  nemocniciach vládnu stranícki nominanti, ktorí hrubým spôsobom šikanujú skutočných odborníkov, preto sa radšej títo poberú preč a v nemocniciach sú nahradzovaní často odborníkmi, ktorí sa len odborníkmi nazývajú. Takto vzniká napätie, ktoré sa potom prejavuje na kvalite zdravotných výkonov, ktoré majú nie raz za následok, že pre pacienta je to posledný úkon. Minister Drucker doteraz nevyvodil zodpovednosť za šafárenie v jeho rezorte a tety Anky, maséri a ujovia Paľovia si spokojne užívajú prostriedky, ktoré ukradli chorým a odkázaným ľuďom, ktorí nie raz zomierajú v nepredstaviteľných podmienkach.

        Zlepšenie nášho zdravotníctva žiaľ pociťuje len úzka skupina ľudí na čele s ministrom, lebo pre bežných pacientov ostáva čakanie na rôzne operácie, či vyšetrenia skutočnosťou, ktorá má celkom iné zrkadlo, ako ministerské.   

 

Štrajkujúca ministerka poľnohospodárstva!

       Ministerka Matečná sa objavila medzi protestujúcimi poľnohospodármi, ktorí pred Úradom vlády demonštrovali svoju nespokojnosť s výškou dotácii, ktorú môžeme prirovnať k 16 centom prídavku pre deti.  

        Je hanbou a výsmechom nášmu vidieku prístup, ktorý zvolila vláda s dotovaním pre poľnohospodárov, ktorí sa ocitli na úplnom dne záujmu. Dotácia 1 000 000 EUR pomôže nášmu poľnohospodárstvu, presne ako tak ako 16 centov pre deti, alebo ako pomôže zimník mŕtvemu.  Krajiny, ktorým vládnu skutoční hospodári, ako napríklad Rakúsko ma pripravené pre svojich poľnohospodárov dotácie vo výške viac ako 300 000 000 EUR, čo sa odzrkadľuje nie len na stave krajiny, ale najmä v obchodoch, ktoré sú plné výrobkov poľnopriemyslu. Susedné Česko ide dotovať poľnohospodárstvo sumou okolo 150 000 000 EUR   a dotácia v Maďarku sú viac, ako 200 000 000 EUR. Naša vláda na druhej strane štedro dotuje zahraničné firmy, ktoré v hojnom počte zamestnávajú cudzincov.

         Keď raz skončia automobilky,  čo bude so Slovenskom? Koho to z mocných zaujíma? Keď Oni majú svoje kšefty!  

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Siekelovci sa stiahli. La Casa de Slota prešla k právnikovi z kauzy emisie

Firma, ktorá vilu vlastní, dlhuje Trabelssiemu.

Stĺpček šéfredaktorky

Nech hanba po hlasovaní o kandidatúre Fica nie je kolektívna

Fico nie je jediným problémom voľby.

DOMOV

Voľba ústavných sudcov: Pozrite si možné scenáre vývoja (video)

Čo všetko sa môže v parlamente odohrať v utorok?


Už ste čítali?