Vila na Floride a na Slovensku ročne predčasne zomiera tisíce ľudí!

Autor: Stanislav Martinčko | 19.1.2018 o 12:56 | Karma článku: 10,58 | Prečítané:  19179x

          Taký národ, aký v súčasnosti predstavujeme, by mali politici nosiť na rukách za to, že ich za spôsob, akým nám vládnu nevyhádžeme z okien, ako to niekedy dávno urobili v Prahe s konšelmi!

           Vyzerá, že poroba a ohnute chrbáty, ktoré máme pred vrchnosťou využívajú politici, ktorých sme si sami zvolili, na vlastný blahobytný život. Kým 80 % Slovákov žije z ruky do úst, tak úzka skupiny politických špičiek a ich kamošov si užíva život plnými dúškami. Nemusia na to zvarkať, chodiť do práce za žobrácku mzdu, či robiť nie raz zadarmo, nemusia sa trápiť, či budú mať ako zaplatiť drahé energie, či deti budú mať čo jesť, alebo obliecť. Naše politické špičky a ich kamoši skupujú lukratívne nehnuteľnosti po celom svete.  Na verejnosť prenikli informácie o haciendách v Chorvátsku pána Slotu, či košického primátora Rašiho, hovorí sa, že otec nášho vyrabovaného zdravotníctva pán Paška často lieta na Kanárske ostrovy a aj iné vládne špičky nezaostávajú v kupovaní lukratívnych nehnuteľnosti po celom svete. Najnovšie zistenie, že minister zdravotníctva pán Drucker si zadovážil vilu na Floride nám dáva na známosť, čo všetko si môžu naši politici dovoliť. Národ slovenský si to s pokorou jemu vlastnou vypočuje a nepýta sa, odkiaľ na to berie peniaze, keď sám riadi rezort, ktorý treba každú chvíľu pre jeho dlhy oddlžovať v státisícoch eur, keď ľudia musia do nemocníc nosiť toaletný papier, príbory a nie raz aj stravu. Pre nedostatočnú zdravotnú starostlivosť, keď v rezorte chýbajú peniaze na kvalitné lieky,  predčasne zomierajú tisíce ľudí. Ak minister Drucker si vie vlastnou hlavou zohnať desaťtisíce eur na kúpu vily, prečo nepoužije tú istú hlavu aj na to, aby rezort viedol tak, aby sa peniaze na kvalitné lieky našli pre každého a nemuseli tisíce ľudí predčasne ísť na druhý svet?  Čo  mu v tom bráni? Funkciu ministra by mal vykonávať človek, ktorý okrem súkromného života, vie všetky svoje sily a schopnosti použiť k prospechu celej spoločnosti.

           Naša politika a politici na ľudí a na celý národ zvysoka kašľu, vedia že sa im nemôže nič stať a že si ich znovu zvolíme, aby nás naďalej okrádali.

           Tak nám treba, alebo nie?  

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

AUTORSKÁ STRANA PETRA TKAČENKA

Tri mýty o brexite

Briti už si hrozienka vyberať nebudú.


Už ste čítali?