Župné voľby – nie je dôležité zúčastniť sa, ale zvíťaziť!

Autor: Stanislav Martinčko | 13.11.2017 o 14:57 | Karma článku: 10,54 | Prečítané:  11421x

             Naši politici dokážu rečami postaviť diaľnice, odstrániť korupciu, kŕmiť nás kvalitnými potravinami a inými výdobytkami blahobytného života, ale dokážu aj na svoj obraz meniť starodávne myšlienky,

čo v praxi dokázali zmenením Jánošikovho - Bohatým brať a chudobným dávať,  na chudobe brať a bohatým dávať!

            Najnovšie to dokázali aj po župných voľbách, keď zmenili aj olympijskú myšlienku zakladateľa novodobých olympijských hier -  Nie je dôležité zvíťaziť, ale zúčastniť sa, zmeniť na -  Nie je dôležité sa zúčastniť, ale zvíťaziť!  Keď po 5 dňoch vyšiel z úkrytu premiér, tak užasnutému Slovensku oznámil, že SMER - SD tiež župné voľby vyhral, čo dokumentoval ekvilibristickými číslami.

Kto teda prehral? Keď sme mali gule a vydržali sa pozerať na politické diskusie TA3, či RTVS, tak sa mnohým z reči politikov musel riadne zdvihnúť žalúdok. Staré škatule sú tak previazané svojimi kšeftami, že sa nedokážu reálne pozrieť nie len na reálny život bežných ľudí, ale ani pravde do očí.  Ešte neskončí jeden škandál a už je tu druhý škandál vlády, ktorá nám sľubovala vládnutie bez škandálov. Napríklad, keď sa objavia na internete ďalšie a ďalšie vily niekde v Chorvátsku spojené s politikmi, či primátormi v cene niekoľko stotisíc EUR, tak nikoho zo zodpovedných ani nenapadne sa zaujímať odkiaľ títo ľudia berú na to peniaze. A prečo aj? Sú to všetko ľudia s titulom náš človek požívajúci bezvýhradnú dôveru partajníkov a samozrejme i premiéra. Každé voľby majú teda svojich víťazov, ktorými sú politické strany a ich nominanti, ktorí nemajú záujem veci verejné spravovať k prospechu nás všetkých, ale len pre seba a nášho človeka, s ktorým sa potom potajme delia z ulúpeného.

             Tak nám treba, keď si nevieme zvoliť čestných a spravodlivých ľudí!  

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Zo súdu zmizla veľká časť spisu ku Kočnerovej kauze Technopol Servis

Zmiznutie predĺži súdny proces a známi Mariana Kočnera tak budú dlhšie ovládať vytunelovaný majetok.

Stĺpček Beaty Balogovej

Aktivity bývalých siskárov nie sú variáciou slobody slova

Tóth ukázal, aký mizerný je "analytik".


Už ste čítali?