Pán premiér, sú slovenské medvede v poriadku?

Autor: Stanislav Martinčko | 10.11.2017 o 14:44 | Karma článku: 10,68 | Prečítané:  16722x

        Najsilnejší muž  Slovenska, pre ktorého nie je problém urobiť tisíc klikov, sa po volebnom debakli v župných voľbách správa ako slaboch, ktorý nevie chlapsky stráviť výprask od voličov.

          Tým, že sa vyhýba verejnosti, ktorá oprávnene od neho očakáva vyjadrenie, ako keby nie len svojimi voličmi, ale aj ostatnými občanmi pohŕdal.  Nie sú náhodou za jeho debakel vinní občania?  Pamätáme sa na nadšenie R. Fica a jeho straníkov, keď v roku 2012 SMER drvivo vyhral voľby, ako sa nechal vyhadzovať do vzduchu s fľašou coca – coly v ruke a neváhal zastaviť auto, aby mohol odpovedať na otázky novinárov. Vládni páni si zvykli, že budú stále dookola balamutiť verejnosť a že stoličky na ktorých sedia sú na večné časy prirastené k ich zadkom. Sú preto ochotní na naše balamutenie použiť mnoho miliónov a keď sa pozrieme na predvolebné kampane vládnych kandidátov, tak máme dojem, že ich mešce nemajú dno. Chválabohu, že nie všetci sme ich komparz, ktorý sa nechá voziť na Devín, na prvomájové oslavy, či do kulturákov počas MDŽ. Tento navezený komparz ich presvedčil, že sú geniálni a nepotrebujú k tomu iných občanov.  Úzka špička SMERU sa odsmerovala nie len od svojich ľudí, ale zabúdajú, že ich povinnosť je sa  správať ku všetkým občanom rovnako, stali sa z nich papaláši takého razenia, že aj komunisti môžu blednúť závisťou. Početné ochranky ich izolujú a zamkýnajú do VIP zón, preto ani netušia, ako žijú bežní ľudia. Účet za papalášstvo a velikášstvo im bol vystavený vo voľbách 2016, kedy stratili skoro 20% voličov, župné voľby sú len pokračovaním účtu za ich doterajšie vládnutie. Dnešné analýzy župných volieb, za ktoré chcete skryť svoju neschopnosť vládnuť spravodlivo krajine, len budú dokumentovať, že musíte počúvať celkom iných ľudí a nie svojich občanov.  

         Páni hodili ste cez palubu tých, ktorí Vám umožnili vyjsť na vrchol, nehovoríte pravdu o migrantoch, prestali ste sa zaujímať o starosti ľudí, nerobíte nič s korupciou, školstvom, nechávate zbytočne zomierať vlastných spoluobčanov, kŕmite nás predraženými potravinami a naše polia neobrábate, platíme najviac za elektrinu, plyn, živoria dôchodcovia, nečudujte sa preto, že Vás necháme padnúť na také isté holé zadky, s akými  ste stúpali hore.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Zo súdu zmizla veľká časť spisu ku Kočnerovej kauze Technopol Servis

Zmiznutie predĺži súdny proces a známi Mariana Kočnera tak budú dlhšie ovládať vytunelovaný majetok.

Stĺpček Beaty Balogovej

Aktivity bývalých siskárov nie sú variáciou slobody slova

Tóth ukázal, aký mizerný je "analytik".


Už ste čítali?