Kráľovská oslava 50- tky košických zdravotníckych šejkov!

Autor: Stanislav Martinčko | 6.6.2017 o 14:38 | Karma článku: 11,29 | Prečítané:  13798x

      Za mediálnej pozornosti v minulých dňoch oslavoval svoju 50 – tku riaditeľ VÚSCH Košice, ktorá svojou pompéznosťou, hosťami, ktorí sa počítali v stovkách, hudobným sprievodom, drahými koňakmi

a jedlami sa mohlo zdať, že oslávencom je nejaký ropný šejk a nie obyčajný riaditeľ zdravotníckeho zariadenia. Ak v minulých dňoch minister Drucker chcel v zadlženom zdravotníctve šetriť na pacientoch, zdravotnej pohotovosti, platoch sestričiek a ostatného zdravotníckeho personálu, ktovie či by nebolo z jeho pohľadu vhodnejšie sa zaujímať o tých, ktorí permanentne rabujú v našom zdravotníctve. Na oslave 50 – tky pána riaditeľa by určite našiel mnoho typov i týpkoch, ktorí sa radi priživujú na zdraví občanov, vrátane bývalého ministra, ktorý našiel zaľúbenie až na Kanárskych ostrovoch. Premiér neustále melie o korupcii, tak ktovie prečo sa nezaujíma o rezort,  kde korupcia až bučí.  Pán minister má zrejme iné starosti, ako sa zaujímať o stenty, ktoré sa vo VÚSCH Košice a nie len tam vo veľkom používajú. Kým nemocnice v Nemecku tieto stenty nakupujú za približne 50 EUR, tak košická pod vedením pána oslávenca ich nakupuje za niekoľko sto EUR a niektoré aj za viac ako tisíc EUR. Takéto predražené nákupy sú podľa kuloárnych informácii len špičkou ľadovca a tu môžeme hľadať príčiny zadlženého zdravotníctva, ale aj výsledok zhromažďovania nebývalého majetku zainteresovanými ľuďmi, ktorí skupujú lukratívne nehnuteľnosti šírom – šárom, kým tisíce ľudí  predčasne zomierajú v našich nemocniciach, alebo aj doma pre nedostatok peňazí potrebných na riadnu starostlivosť.

     To, že nikto z ľudí, ktorí doteraz cynický profitujú na zdraví občanov, nebol braný na zodpovednosť, je aj zásluha ministra Druckera, ktorý za to, akým spôsobom sa stará o nášho človeka si zaslúži podobne, ako minister Kaliňák, obrovskú kyticu, ktorú mu prinesie sám premiér.    

 

Účty pána Kaliňáka

     Človek, ktorý vyzradil, že minister Kaliňák prijal na svoj účet státisíce EUR, bude teraz čeliť opletačkám s políciou, ale nemusel by, keby minister Kaliňák nečakal na nejakého bankového úradníčka, ale sám, ako správny dokonalý, sociálny demokrat, navyše platený z našich daní, predstúpil pred občanov, alebo pred nadšené dôchodkyne počas osláv MDŽ a namiesto polooplzlých vtipov im povedal pravdu o tom, akým spôsobom zarobil tieto nekresťanské peniaze o akých sa Slovákom ani nesníva. Veď ak ich zarobil čestným spôsobom nemá sa začo hanbiť a pred občanmi skrývať, veď nakoniec je najlepší minister vnútra v dejinách Slovenska, načo má plné právo, tak, ak si iný zaslúžia nejaké kapitánske, alebo plukovnícke hviezdičky, tak on si nezaslúži pár šušní?

 

Protikorupčný pochod!

      Ostáva záhadou, prečo na včerajších protikorupčných pochodoch v Košiciach a Bratislave, na ktorých sa zúčastnili tisícky ľudí nekráčali na čele najmä tí, ktorí v súčasnosti sa nebývalým spôsobom angažujú v boji proti korupcii, preto sme márne hľadal na čele sprievodu týchto najväčších bojovníkov proti korupcii, ako je premiér Fico, jednotliví ministri na čele s Kaliňákom, ministerkou Žitňanskou  a ostatné politické špičky, ktoré svojou neúčasťou na čele týchto protikorupčných pochodov dali občanom jasne najavo, ako to v boji s korupciou myslia.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

AUTORSKÁ STRANA PETRA TKAČENKA

Tri mýty o brexite

Briti už si hrozienka vyberať nebudú.


Už ste čítali?