Minister obrany Gajdoš, nie je len trojhviezdičkový generál, on je korunovaný generál!

Autor: Stanislav Martinčko | 24.1.2017 o 12:43 | Karma článku: 11,36 | Prečítané:  14187x

       Už nie Horná Dolná, ale komedianti z SNS zabávajú celé Slovensko a rozveseľujú inak smutné Slovensko v týchto krutých mrazoch.

       Tí, ktorí sme boli na vojne, vieme, že sa každý deň čítal na buzerpľaci rozkaz, podobný včera prečítal minister Gajdoš celému Slovensku, kde okrem iného vystríhal manželky vojakov, vdovy, siroty i celú slovenskú verejnosť, aby sa prestali zabávať na účet kapitánov a plukovníkov. Oni si tie hodnosti za svoju prácu zaslúžia, ale najmä kapitán Danko, ktorý vybavil milióny pre armádu. Pán kapitán Danko, ak ste taký skvelý vybavovač, tak prečo nevybavíte milióny aj na to, aby naši dôchodcovia mali dôchodky, ktoré im zabezpečia dôstojnú starobu a nie ako teraz, keď výška dôchodku státisícov dôchodcov má podobu žobračenky? Prečo tento kapitánsky vybavovač nevybaví milióny aj na to, aby tí, ktorí sa starajú o svojich chorých príbuzných, dostali za túto obetavú prácu riadnu odmenu a nie ako teraz, keď dostávajú almužnu? Prečo kapitán Danko nevybaví dostatok miliónov pre rodičov a ich deti, ktorých mesačný detský prídavok na jedno dieťa je smiešnych niečo cez 20 EUR, za ktoré im môžu kúpiť len pár lízaniek? Je toho viac, čo trápi občanov našej krajiny a sú oveľa dôležitejšie, ako tie dristy, s ktorými zabávate celý národ a ešte chcete nám to dávať rozkazom, či sa na tom môžeme smiať. Na vojne sme takým výplodom, ktoré boli mnohokrát absurdné, zvykli hovoriť, že to vymysleli „zelené mozgy“. Ste na smiech a národ Vám to dáva pocítiť! Až včera sme sa dozvedeli, že ten chudáčisko kapitán Danko ani nemal inú možnosť, ako hodnosť kapitána prijať. Veď keby odmietol, tak by nesplnil rozkaz! Rozkazy sa musia, podľa slov hviezdneho generála plniť, aj keby boli absurdné,  či nie pán generál?

         Včera ste prečítaním rozkazu občanom Slovenska svojim dunivým hlasom nasadil k svojim trom hviezdam korunu a stali ste sa tak korunovaným generálom!!

         Bravo!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Siekelovci sa stiahli. La Casa de Slota prešla k právnikovi z kauzy emisie

Firma, ktorá vilu vlastní, dlhuje Trabelssiemu.

Stĺpček šéfredaktorky

Nech hanba po hlasovaní o kandidatúre Fica nie je kolektívna

Fico nie je jediným problémom voľby.

DOMOV

Voľba ústavných sudcov: Pozrite si možné scenáre vývoja (video)

Čo všetko sa môže v parlamente odohrať v utorok?


Už ste čítali?