Výzva ministra Druckera – Ľudia, cez sviatky nejedzte ryby!

Autor: Stanislav Martinčko | 22.12.2016 o 14:13 | Karma článku: 11,38 | Prečítané:  7763x

Obrovský dlh Všeobecnej zdravotnej poisťovni prinútil vedenie rezortu zdravotníctva, ušetriť v budúcom roku 100 miliónov EUR spôsobom nech to stojí, čo to stojí.

       Ako to chce dokázať? Najlepšie je šetrenie neodkladať na budúci rok a začať už v tomto roku. Výzva, ktorá zaznie možno v najbližších hodinách spoza múrov ministerstva, bude smerovať k ľuďom, ktorí sa chystajú vo veľkom konzumovať ryby a tie ako je známe obsahujú kosti, ktoré mnohým Slovákom ostanú trčať v hrdle a títo hladoši potom navštevujú pohotovosti po celej krajine a tým zaťažujú nie len lekárov, ale aj zdravotnú poisťovňu. Šetriť treba začať na ľuďoch a nie na tom, že náš zdravotný systém je dlhodobo vyciciavaný skupinou chytrákov, ktorí sú všeobecne známi až do tej miery, že pacienti budú zomierať bez toho, aby im bola poskytnutá adekvátna zdravotná starostlivosť. Koľkí zomrú len preto, že nebudú mať na drahé lieky, na ktorých zarábajú chytráci, koľkí zomrú len preto, že operácia je drahá, preto sa pacientovi poskytne len zdravotný výkon bez efektu? Budú to tisíce Slovákov, ktorí predčasne zomrú a nikoho to nebude trápiť? Minister Drucker, ako polodokonalý sociálny demokrat za niekoľko mesiacov neurobil nič prevratné, lebo jeho úlohou je len udržať stav, ktorý nemá ublížiť nášmu človeku. Nášmu človeku, ktorý má na svedomí predčasnú smrť mnohých Slovákov. Polodokonalý sociálny demokrat mal radšej ostať na pošte a zaoberať sa poštovými známkami, ak do dnešného dňa nebol schopný mať na stole analýzu, kde, komu a za čo sa v zdravotníctve platí. Mal už mať dávno zoznam zmlúv,  cez ktoré odtekajú milióny z nášho zdravotníctva, kto a prečo zmluvy podpísal?! Veľká kopa týchto chytrákov už mala čeliť vyšetrovaniu, alebo sa mala aspoň triasť, že aj na nich príde čas. Keď sme minule písali o tom, ako sa chytráči s cenou stentov vo  VUSCH Košice, nikoho zo zodpovedných ani len nenapadlo sa tým zaoberať, veď aj na čo, keď je za tým náš človek? Vážený pán Drucker, v zdravotníctve ide o životy občanov a nie o to, aby ste kryli zlodejov!  Naša republika a s ňou aj zdravotníctvo, sa nepohne z miesta, kým budeme ďalej týmto ľavopravým boľševikom tolerovať ich beztrestne rabovanie našich peňazí keď sa budeme nečinne prizerať, ako tisíce našich spoluobčanov vinou systému, budú zbytočne zomierať.    

     Kto v budúcnosti za to ponesie zodpovednosť?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Ďalší spor v koalícii, ministra za SNS kritizuje jeho tajomník z Mosta

Na čom bude lietať slovenská armáda v budúcnosti, mal povedať minister obrany do konca septembra. Rozhodnutie chce oddialiť o rok, čo je podľa Ondrejcsáka zásadný problém

DOMOV

Ftáčnik vedie v prieskume na bratislavského župana

Jakubec nezískal ani dve percentá.

KOMENTÁRE

Ak nebudeme na Západe, budeme pod Ruskom

Amerika či Británia si môžu populizmus dovoliť, my nie.


Už ste čítali?