Žilinský župan pán Blanár a jeho Osmijankové CT- rozprávočky !

Autor: Stanislav Martinčko | 17.10.2016 o 12:31 | Karma článku: 10,81 | Prečítané:  10744x

      Velikánsku knihu mám, pred sebou ju otváram – tak začínala rozhlasová rozprávková diva teta Viera Bálintová svoje večerné rozprávky.

      Deti dychtivo čakali na jej zamatový hlas, lebo každá rozprávka sa končila šťastným koncom, ako napríklad aj tá O troch grošoch. Dnes sa do pozície rozprávkara stavia žilinský župan pán Blanár, ktorý neváha a ohúrenému Slovensku rozpráva svoju vlastnú verziu rozprávky O troch grošoch, kde groše sú nahradené CT- čkom, za ktorým je mnoho grošov. Groše, o ktoré ide v tejto CT-čkovej rozprávočke vôbec neslúžia, ako tie z rozprávky, na dobrú vec, ale slúžia na to, aby sa naučeným spôsobom rozflákali tak, ako o tom hovorí jeho nedávna spolustraníčka pani Kolenčíková.  Korupcia a klientelizmus sú sprievodným znakom vládnutia sociálnych demokratov,  tento spôsob vládnutia už nabral obludné rozmery, ktoré Slovensko posunuli na nelichotivo najvyššie miesto korupcie v Európe i vo svete. Rozprávkar Blanár na tlačovkách šermuje grafmi od výmyslu sveta, svojimi matematickými výpočtami z nich zamotal hlavu nie len vysokoškolským profesorom matematiky, ale aj ministerstvu školstva, ktoré začalo uvažovať o tom, že zvýši hodiny matematiky na školách. Týmto výpočtom grošov za CT-čkami nerozumejú profesori, ale veľké porozumenie pre tieto nezmyselné výpočty má jeho spolustraník pán Raši, ktorý je považovaný za učenlivého žiaka bývalého a možno aj terajšieho CT-čkového kráľa pána Pašku. Stav nášho zdravotníctva dáva za pravdu tým, ktorí si myslia, že skoro všetky nákupy nie len CT-čiek sú účelovo predražované na to, aby naplnili gágory ľudí, ktorí s pozícii svojich funkcii v pozadí ťahajú za nitky. Pán rozprávkar Blanár by svoju rozprávku O troch grošoch ťažko vysvetlil aj Einsteinovi, keby trval na tom, že 2 milióny sú menej ako milión.

       Ale ak si myslí pán župan Blanár o Slovákoch to isté, ako zástupkyňa primátora Košíc, pani Lenártová, že sú primitívi a kravy, tak sa mu nečudujme, že si dovoľuje Slovensku zavesiť na nos hocičo!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Šéfa ÚPN Krajňáka považovali za cuciaka, teraz je pre koalíciu diktátor

Šéf Ústavu pamäti národa viedol spor s českým ministrom financií Andrejom Babišom a zamestnancami, ktorí mali blízko k extrémizmu.


Už ste čítali?