Rozumiete tomu? Úspešná krajina a žobrácka mzda!

Autor: Stanislav Martinčko | 4.10.2016 o 10:38 | Karma článku: 11,05 | Prečítané:  10819x

         Už aj prezident Kiska vidí Slovensko ako bezproblémovú krajinu a považuje ju za úspešnú až takú, že by otvoril náruč pre utečencov bez toho, či Slovensko má na to predpoklady.

        Takéto nápady najmä z pohľadu utečencov sú len prázdne gestá, lebo drvivá väčšina utečencov o Slovensko záujem nemá, o nás nikdy nepočula a vyzerá, že ani nechce počuť. Ešte aj tých pár sýrskych kresťanov, ktorí k nám prišli, sa radšej potichu zo Slovenska vytratili. Už niekoľko rokov neustále počúvame, ako sa nám darí, aké vysoké máme HDP a pri tom státisíce Slovákov pracuje za mzdu, ktorá aj pre vojnových utečencov sa zdá smiešna. Najnovšie vyjadrenia pána Danka o štrajku učiteľov popierajú akúkoľvek súdnosť a je nanajvýš poburujúce v vzťahu k učiteľom, že to hovorí človek, ktorý v minulosti poberal miliónové paušálne odmeny, pre ktoré nemusel pohnúť ani prstom, stačilo, že podniky, ktoré mu paušály platili, boli pod kuratelou SNS. Všetci vieme, že politika na Slovensku je jeden chliev, kde postavenie sa zneužíva na vlastné obohacovanie  na úkor občanov. Čo si myslíte, prečo nebola riadne nikdy vyšetrená žiadna korupčná politická kauza, prečo máme toľko korupcie? Scenár korupčného politického chlieva, ktorý opísala tajomníčka SMERU-SD z Nitry pani Kolenčíková je nám všetkým všeobecne známy a je určite známy aj všetkým politickým predstaviteľom našej krajiny. Že sa s korupciou na Slovensku dlhodobo nič nerobí je zrejme preto, že prináša všetkým červeno - modrým prospech, počnúc nadobúdaním obrovských majetkov, ktoré im zabezpečujú beztrestnosť ich vlastní politickí nominanti.  Občanov dookola balamutia o tom, ako úspešne spravujú našu krajinu, ale keď sa občania ozvú, ako teraz napríklad učitelia, tak im cez média  odkážu, že almužna, ktorú schválili im musí byť za ich prácu dosť. Všetci tí štátni zamestnanci, ktorí sa právom dožadujú vyšších platov, by preto mali vedieť, že aj keď sú súčasťou úspešnej krajiny akou je Slovensko, tak nie každý môže byť uspokojený a úspešný ako „ náš človek“. Z dôvodu že „náš človek“ je čoraz nenásytnejší nám musia politici pripravovať nové a nové zdieračske dane. Páni Vám najlepšie ide naše dane rozflákať, ako s nimi riadne gazdovať.

           Že neviete radne gazdovať je nám to jasné, len nie je jasné, dokedy Vám to budeme tolerovať!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Jeden za všetkých, všetci za jedného. Čo má Kaliňák s tromi mušketiermi

Dom, v ktorom býva minister vnútra Robert Kaliňák, je pomenovaný podľa Aramisa z Troch mušketierov. Susedmi sú Athos a Porthos.


Už ste čítali?