R. Procházka, hanebný obraz našej justície i zlepenca!

Autor: Stanislav Martinčko | 22.9.2016 o 13:53 | Karma článku: 11,01 | Prečítané:  10208x

         Ak by bolo Slovensko slušná krajina spravovaná schopnými a čestnými ľuďmi, tak R. Procházka so svojim morálnym kreditom by prah, kde zasadala Súdna rada, ktorá vyberala sudcu do Luxemburska, nemal šancu prekročiť.

         Slovensko je bohužiaľ krajina, ktorú vedie zlepenec tzv. štandardných strán, ktoré spolu zlepila hlavne túžba po kšeftoch a nie túžba po zlepšení stavu krajiny. Nejdeme hodnotiť osobu R. Procházku ako odborníka na právo, lebo ak by bol aj génius práva, jeho morálny kredit je jeho vlastným konaním pokrivený, ako povestný paragraf. Páni, to si vážne myslíte, že občania Slovenska sú až takí primitívni a hovädzí, akými ich nazvala vaša spoluzlepenkyňa z Košíc pani Lenártová, že nedokážu čítať a písať vaše kšefty? Čo sú to za kšefty, ktoré vám bránia nevidieť morálku a charakter, alebo ste všetci, ktorí s tým súhlasíte bezcharakterní a amorálni? Naša justícia má v očiach verejnosti až zahanbujúci kredit a s takou morálkou, akou sa prezentujete, tento stav len prehlbuje. Ako keby ste si neuvedomili, že sa raz vaše panstvo skonči a príde čas, keď sa Vás budú na vaše činy pýtať a nepomôže sa vám vyhovárať na vaše charaktery, ktoré do zlepenca priniesol bácsi zo Šamorína. Zlepencová pani ministerka spravodlivosti zatiaľ nepriniesla do radov justície žiadne radikálne riešenia, ktoré tento rezort potrebuje ako soľ, ale snaží sa byť len kozmetičkou, ktorá môže robiť len také opatrenia, ktoré jej dovolí zlepenec a hlavne, aby nemohli byť postihovaní tí, ktorí svoje kšefty robia pod politickou  kuratelou. Ak Luxemburský sudca sa bude volať R. Procházka, tak to bude len ďalší dôkaz toho, že Európa si viac cení utečencov, ako vlastnú morálku, Luxembursky sudca Procházka bude vizitkou upadajúcej Európy a nástupe papalašizmu, akého sme videli nedávno na lodi v Bratislave.

        Ale aspoň niekto má zo žranice a pijatiky na summite  v Bratislave osoh. Či nie?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Ďalší spor v koalícii, ministra za SNS kritizuje jeho tajomník z Mosta

Na čom bude lietať slovenská armáda v budúcnosti, mal povedať minister obrany do konca septembra. Rozhodnutie chce oddialiť o rok, čo je podľa Ondrejcsáka zásadný problém

DOMOV

Ftáčnik vedie v prieskume na bratislavského župana

Jakubec nezískal ani dve percentá.

KOMENTÁRE

Ak nebudeme na Západe, budeme pod Ruskom

Amerika či Británia si môžu populizmus dovoliť, my nie.


Už ste čítali?