Zástupkyňa Rašiho pani Lenártová, keď sa pozriete do zrkadla vidíte kravu nebeskú??

Autor: Stanislav Martinčko | 14.9.2016 o 11:18 | Karma článku: 10,76 | Prečítané:  17766x

Legendárny český herec Miloš Kopecký a jeho „kráva nebeská“ z kultového seriálu – Nemocnica na okraji mesta nám príde na um, keď si vypočujeme reakciu pani viceprimátorky Košíc pani Lenártovej na občanov,

ktorí sa zúčastnili búrlivého zasadnutia MZ Košíc k parkovaniu.

       Vedľa sediaci sociálny gentleman Raši sa pri jej slovách o kravách a primitívoch tvári, že napriek tomu, že je lekár má značné problémy s ušami. Pán Raši v súvislosti s parkovaním v Košiciach má niečo nielen s ušami, ale zrejme aj za ušami, keď svojim postojom k parkovaniu naštartoval Košičanov k protestom, ktoré boli aj pred jeho domom. Namiesto toho, aby sa postavil pred občanov a obhájil svoj postoj, radšej zutekal. Doteraz vedenie mesta nepredstavilo občanom majiteľov, ktorí sú údajne až z Cypru, ako si predstavujú okrem zdierania Košičanov, pomáhať s parkovaním v Košiciach, najmä preto, že ich z bratislavskej Petržalky  vyhnali. To je vedenie mesta Košice ozaj také neschopné, že nedokážu vymyslieť nič iné, len ako zdierať obyvateľov a trestať ich za to, kde bývajú. Pani Lenártová nazýva občanov primitívmi, ale nie je viac primitívne ukazovať s palcom svojim poslancom, podobne ako jej vzor pani Laššáková, ako majú poslanci, ktorí sú poslušní hlasovať? Nie je viac primitívne nerešpektovať vôľu občanov, ako rešpektovať pánov z Cypru? Pani Lenártová, ak tak vehementne zastupujete záujmy pánov z Cypru a Vám i vedeniu mesta záleží na parkovaní,  spustite prosím pilotný projekt parkovania na Luníku IX a ukážte ako to bude fungovať v celom meste. Ak to pochopia obyvatelia Luníka IX, tak to pochopíme aj my, ktorí sme pre vás len obyčajní primitívi! Svinstvo, ktoré sa odohráva s parkovaním v Košiciach, je len ďalším dôkazom toho, že šuchot bankoviek je vám všetkým prednejší, ako záujem obyvateľov a aj nahrávky, ktoré vám možno nie sú pochuti, potvrdzujú, že Košice sú okrem Európskeho mesta kultúry aj mestom korupcie. Občania sa z médií i z vlastného života dozvedajú ako sa peniaze zo Slovenska ulievajú a je ich ročne až okolo 10 miliárd, ktoré by mohli slúžiť občanom napríklad aj nato, aby štát postavil nadzemné, podzemné aj podvodné parkovanie.

      Pani Lenártová a vedenia mesta má pravdu, že sme primitívi a kravy, ale ak prestaneme byť primitívmi a kravami, čo bude s vami?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Bývalá opatrovateľka: Bol to prázdny život, nedalo sa to vydržať

Agentúry zneužívajú vodičov aj opatrovateľky, tvrdí bývalá opatrovateľka v Rakúsku Angelika Horňáková.


Už ste čítali?