Štát nemá pár centov pre choré deti! Politickej mŕtvole SIEŤ dá milióny!

Autor: Stanislav Martinčko | 24.8.2016 o 14:14 | Karma článku: 10,85 | Prečítané:  10919x

Slovensko je ozaj zvláštna krajina. Štátne úrady, ktoré majú rodinám s chorými detičkami pomáhať, im namiesto pomoci už aj tak v ich ťažkom živote, cynickým spôsobom šikanuje svojimi nezmyselnými predpismi a zákonmi, ktoré vyšli

      Každá rodina, ktorá má takýto ťažký osud a  prišla do styku so štátom, má svoje, zväčša negatívne skúsenosti. Štát, ak má pomôcť troška finančne, nájde si tisíc výhovoriek, cez tisíce dier v zákone, ktoré využíva na to, aby týmto nešťastným rodinám strpčoval ešte viac ich život. Sú známe prípady, keď štátni úradníci bez mihnutia oka rozhodnú  o dieťati, ktoré prišlo o nohu, ako o zdravom človeku a odmietnu poskytnúť, čo len minimálnu pomoc. Sú to veľa raz príbehy a osudy, ktoré trhajú srdce, ale s našim bezcitným zriadením vôbec nepohnú. Krajina, ktorá sa týmto spôsobom chová k tým najbezbrannejším si zaslúži opovrhovanie nie len od najbližšej rodiny, ale aj od nás občanov. Ale nie ku každému sa štát správa takým opovrhujúcim spôsobom. Máme tu čerstvý príklad politickej strany SIEŤ, ktorá je už politickou mŕtvolou bez kúska života, tak na túto politickú mŕtvolu štát vynaloží mnoho miliónov a tu nevidí žiadne prekážky, tak ako pri chorých deťoch. Ale, aby sme neostali len pri SIETI, tak vodiči v Košiciach sú účastníkmi a svedkami toho, ako štát gazduje s ich peniazmi. Stroje frézujú asfalt na úsekoch, na ktorých nevykazoval chyby a nahrádzajú ho takým istým asfaltom, ktorý potom chýba tam, kde by ho bolo ozaj načase vymeniť. Ak pán Danko a vládny zlepenec sa budú viesť na valci zo Zlatej Idky smerom na Rudník, tak zistia, že ten vyhodený asfalt v Košiciach by sa tisíckrát lepšie hodil napríklad na tento úsek cesty. Pán Raši v Košiciach je zrejme jeho vlastným návrhom parkovania zmagorený až tak, že gazduje nie len s asfaltom podobne, ako prvý sociálny demokrat na Slovensku Juraj Jánošik -  od buka do buka -. A keď sme pri tom Jánošikovi, tak ten bohatým bral, chudobným dával, naši súčasní Jánošici to heslo obrátili a chudobe berú a bohatým dávajú. Vieme veľmi dobre, že každé míňanie našich či európskych peňazí je spojené s veľkou korupciou. Myslíme si, že nie len cesty a strana SIEŤ je príkladom beztrestného plytvania peniazmi.

         Príkladov okolo nás je habadej!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Anna Remiášová pri pomníku syna: Nikdy to nevzdám

21. výročie vraždy Róberta Remiáša si prišli k jeho pamätníku pripomenúť aj študenti, ktorí organizovali Veľký protikorupčný pochod.


Už ste čítali?