Ďalší hodinový generál! Tentoraz pán Glváč ako generál charakteru a čestnosti!

Autor: Stanislav Martinčko | 19.7.2016 o 14:46 | Karma článku: 11,21 | Prečítané:  7328x

Ak by si včerajší blog pán Glváča na SME prečítal človek neznalý pomerov v našej politike, tak by ľahko nadobudol dojem, že to napísal nepoškvrnený mních z kláštora a nie jeden z popredných predstaviteľov vládnej strany SMER – SD.

       Vyzerá to tak, že krajčíri pri šití generálskych uniforiem sa nezastavia a pán prezident nebude robiť nič iné, len vymenovávať nových a nových generálov. Túžba po generálskej uniforme ostala pánovi Glváčovi ešte z čias, keď bol ministrom národnej obrany, ktorú si splnil včera, keď sa sám pasoval za generála charakternosti a čestnosti. Bohužiaľ generálom bol len pri písaní svojho blogu a nie aj v reálnom živote, lebo inak by bol vysvetlil, ako a s kým zarábal peniaze, o akých sa bežnému smrteľníkovi ani nesníva a ako je to s jeho aktivitami v Rakúskych Alpách. Vyšetrovanie Piešťanského CT, na ktoré vo svojom blogu upriamuje svoju pozornosť nie je nič iné, len výsmech spravodlivosti a dôkaz o tom, že ľudia s politickým krytím sa nemusia obávať, že za svoje rabovačky budú niekedy potrestaní. SMER – SD by mal požiadať stranu pána Kolára, aby názov Sme rodina odstúpil za mierny poplatok vládnej strane, lebo oni žijú v usporiadanej rodine. V tejto rodine každý na každého niečo vie, každý každého kontroluje, preto takýto súdržný vzťah nedovoľuje nikomu z úzkeho kruhu vystúpiť, nikto nemôže žiadať od nikoho, aj keby to bol sám Kaliňák, aby sa vzdal svojej funkcie, lebo by tým ohrozil nie len seba, ale hlavne svoje kšefty. Vidíme to na príklade posledných parlamentných volieb, keď ani prepad skoro o 20% neprinútil nikoho z úzkej rodiny SMERU-SD vyvodiť voči sebe politickú zodpovednosť, skôr naopak sa na verejnosti vytešovali, akí sú úspešní. Ak pokladajú za úspech narastajúcu chudobu, zbytočné zomieranie ľudí vinou nedostatočnej zdravotnej starostlivosti, umiestnenie našej špičkovej Univerzity Komenského v druhej 500 svetových univerzít, štátom podporovanú korupciu a nevymožiteľnosť práva, tak sa nemôžeme čudovať ich nadšeniu z toho, čo dokázali. Preto si myslíme, že pán Glváč v uniforme generála charakteru a čestnosti  pasuje skôr do cirkusu ako na blog SME.

       Naši mocní sa už ozaj neboja ničoho a nikoho!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Ďalší spor v koalícii, ministra za SNS kritizuje jeho tajomník z Mosta

Na čom bude lietať slovenská armáda v budúcnosti, mal povedať minister obrany do konca septembra. Rozhodnutie chce oddialiť o rok, čo je podľa Ondrejcsáka zásadný problém

DOMOV

Ftáčnik vedie v prieskume na bratislavského župana

Jakubec nezískal ani dve percentá.

KOMENTÁRE

Ak nebudeme na Západe, budeme pod Ruskom

Amerika či Británia si môžu populizmus dovoliť, my nie.


Už ste čítali?