Vládny zlepenec: Dokážeme oklamať nie len grafológov, ale aj Slovensko i EÚ!

Autor: Stanislav Martinčko | 11.7.2016 o 11:57 | Karma článku: 11,47 | Prečítané:  7390x

Jeden z najväčších transparentných politikov súčasnosti, ktorý je z toho už tak zmagorený, že už sám nevie v akej strane sa transparentne pregrciava, pán Ondrej Hrnčiar, šermuje pred kamerami s poverením na vedenie schôdze,

ako keby ich sám podpísal a nie Miss slovenský politik, ktorý svoju funkciu chápe štátnicky, preto očakávame, že tohto leta zaútočí aj na prestížne ocenenie Miss mokré tričko.

      Títo dvaja ústavní činitelia sú schopní zapojiť do overovania  podpisov aj zemetrasenie, ktoré počas podpisovania triaslo hradným kopcom. V normálne fungujúcej krajine by už spravodajská televízia, ako je u nás TA3 bola už dávno zabudnutým projektom. TA3 si svoju objektivitu vysvetľuje tak, že čím ďalej, tým viacej je v svojom spravodajstve servilná vládnej moci. Rada v zložení, ktorá má bdieť nad vyváženosťou a objektívnosťou médií, by s takými ľuďmi našla okrem Slovenska veľmi ťažko uplatnenie aj v Rade starších u Apačov. Aj Indiáni vedeli v takej Rade objektívnejšie a spravodlivejšie fungovať. Aj včera náčelník nás všetkých, Róbert Fico sám diskutoval v TA3 za poníženej asistencie moderátora. Musíme však konštatovať, že v jednom zo svojich monológov mal R. Fico aj pravdu, keď hovoril, že  Slovensko pod jeho vedením minulo až 97% eurofondov, čo je nie len európsky, ale i svetový rekord. Veď v míňaní európskych i slovenských peňazí je vládny zlepenec majster, ktorý dokáže minúť až toľko, že si musí aj požičať. Premiér to  vystihol presne, lebo míňať peniaze dokáže nie len vládny zlepenec, ale bez problémov dokážu míňať aj blondínky a to je už čo povedať (bez urážky milé blondínky!) Míňanie má veľmi ďaleko ku gazdovaniu, preto to s našou krajinou aj tak vyzerá! Míňame ako najatí v duchu hesla – Míňame, nech to stojí, čo to stojí! - Bezbrehému plytvaniu a kradnutiu našich a európskych peňazí hovoria míňanie! Preto na Slovensku môžete byť aj génius v gazdovaní, môžete mať nápady, ktoré by pomohli mnohým i celej krajine, aj tak u nás nemáte šancu! Lebo oni nepotrebujú gazdov! Vládny zlepenec potrebuje poslušných, ktorí sú ochotní vracať desiatky, dvadsiatky, tridsiatky a tí majú zelenú.

       Skončí sa to niekedy?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar prikryl Kočnerovho vyšetrovateľa

Policajný prezident tvrdil, že požiadal prokurátora o správu, aby mohol proti vyšetrovateľovi zakročiť. Prokuratúra takú žiadosť nedostala.

KOMENTÁRE

Ficov zásadný prelom. Alebo ani nie

Sme na priesečníku, keď Ficov prospech a prospech krajiny, sa pretínajú.

PRIMÁR

Opustení a nepripravení. Čo stresuje budúcich prvákov

Nápor z množstva zmien môže u čerstvého školáka vyvolať stres a fóbiu.


Už ste čítali?