Vizionár Vojtech (Béla) za 500 tisíc a pätolizač Horský na TA3!

Autor: Stanislav Martinčko | 21.6.2016 o 11:46 | Karma článku: 12,17 | Prečítané:  7199x

          Aj vizionár, akým bol Nostradamus, by v dnešnej dobe závidel veštecké schopnosti predsedu Hídu, keď mu jeho kšeftíky s pôdou vyniesli zisk 500 000 EUR pri investícii pár EUR.  

         Pri kúpe týchto pozemkov sa pán  Vojtech riadil víziou pestovať na kúpenej pôde papriku vo fóliovníkoch, tak ako to robia mnohí občania Žitného ostrova. Ťažko si vieme predstaviť jeho prekvapenie, keď sa dozvedel, že jeho zeleninárske plány mu prekazí štát, ktorý cez jeho paprikové pole chce postaviť diaľnicu. Preto papriku nechal paprikou a tak, ako káže jeho charakter vrhol sa na kšeft a paprikovú pôdu predal štátu a zhrabol za to neuveriteľných 500 000 EUR.  Preto sa nemôžeme čudovať, že od radosti pobozkal svoju krištáľovú guľu a odložil ju na nejaký čas do skrine, aby ju v pravý čas oprášil. Skvelý vizionársky výkon! A čo náš ďalší tiež skoro vizionár politológ Horský? Ten totiž spolu s predsedom SNS patrí medzi maskotov TA3, ktorá sa bez týchto dvoch pánov sa už nejaký čas nevie zaobísť. Vydaním svojho politického bestselleru, ktorý sa krstil za výdatnej pozornosti TA3, ako keby stratil akýkoľvek zmysel pre objektívnosť a svoju vďaku za knihu a mediálny priestor vyjadruje už takým očividne servilným spôsobom, že sa dá ľahko nadobudnúť dojem, že neostal len pri lízaní päty. Tento zatiaľ len pätolizač pri svojich politologických výlevoch zabúda, že základná poučka pre jeho prácu by mala byť, že občan je slobodný a má právo na vyjadrenie svojho názoru, aj keď sa to nepáči pánovi Horskému a jeho chlebodarcom. Včera večer mal znova možnosť pán politológ na svojej domovskej  TA3 excelovať.

        Predseda vlády smelo vyhlasuje, že nie je pre neho problém zorganizovať na protest 5 000 ľudí, tak nech sa páči!

        Len proti komu chce protestovať?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar prikryl Kočnerovho vyšetrovateľa

Policajný prezident tvrdil, že požiadal prokurátora o správu, aby mohol proti vyšetrovateľovi zakročiť. Prokuratúra takú žiadosť nedostala.

KOMENTÁRE

Ficov zásadný prelom. Alebo ani nie

Sme na priesečníku, keď Ficov prospech a prospech krajiny, sa pretínajú.

PRIMÁR

Opustení a nepripravení. Čo stresuje budúcich prvákov

Nápor z množstva zmien môže u čerstvého školáka vyvolať stres a fóbiu.


Už ste čítali?