SMER – SD: Je suis monsieur Bašternák! SNS, MOST, SIEŤ, aj my sme monsieur Bašternák!

Autor: Stanislav Martinčko | 17.6.2016 o 12:34 | Karma článku: 11,21 | Prečítané:  5416x

Ani veštica koaličného zlepenca, poslankyňa Vaľová z Humenného, nedokázala vo včerajšom prejave prezidenta Kisku rozpoznať posolstvo, ktoré adresoval všetkým politikom, ale najmä vládnym a osobitne ministrovi Kaliňakovi,

tak potom môžeme ťažko očakávať od zlepenca a jeho predstaviteľov, ktorí nemajú veštecké schopnosti, aby pochopili, čo im odkázal prezident.

          Títo vládni zlepencovia majú kauzu Bašternák radi ako koza nôž, lebo keď sa majú k nej vyjadriť, tvária sa, že sa práve vrátili z Mesiaca, kde boli navigovať Apollo, aby šťastne pristálo, preto nejaký Bašternák a Kaliňákove státisíce im nič nehovoria. Včerajší jednotný  prístup SMERU-SD a koalície, by bol aj sympatický a tlieskali by sme mu, keby tá jednota bola za to, aby koalíciou prijaté opatrenia boli také dramatické, že zlodeji by končili za mrežami, že polícia pod vedením čestných  veliteľov začala frontálny útok proti všetkým, ktorí doteraz beztrestným spôsobom rabovali  a okrádali nás, že sudcovia a prokuratúra si začína plniť svoje povinnosti ku každému rovnako, že právny štát sa postupnými a razantnými krokmi stane v krátkom čase skutočnosťou a nie ilúziou, že všetci tí, ktorí doteraz kradli budú musieť priznať svoje príjmy a zdaniť ich, lebo inak o všetko prídu a môžu skončiť v base, že tá jednota koalície bude slúžiť na to, aby sa odbúrala neskutočná byrokracia štátu a chcú vytvoriť taký systém, ktorý znemožní papalášom s politickým krytím podnikať a bohatnúť na vrátkach DPH, aby sa cez štátne zákazky nemohli vyciciavať verejné zdroje, aby tá jednota koalície bola na prospech všetkých, ktorá by otvorila srdce chudobným a konečne, aby všetci začali pocíťovať zvyšovanie životnej úrovne. Bohužiaľ tá jednota koaličného zlepenca je len preto, aby sa naplnili nenažrané gágory tých, ktorí síce doteraz nepostili, ale je pre nich lepšie mľaskať, ako postiť. Veď, keby nebolo odvážneho bankového úradníka, tak my, bežní občania by sme doteraz ani netušili, že existuje Bašternák, netušili by sme o tom, ako sa vo vláde dajú ľahko zarobiť milióny a stále by sme si naivne mysleli, že taký minister Kaliňák je ozaj sociálny a nie boháč. Vyzerá to tak, že len jeden minister je taký bohatý, že striekačky, ktoré rozdával pred voľbami Kali, nemusel kupovať štát, ale mohol ich kúpiť aj za vlastné a ešte by mu ostalo. Taká je súčasná slovenská realita vládnutia, taká je bieda nášho národa, že to dovolíme. Nám stačí, že futbalisti vyhrajú, radujeme sa a spievame až tak,  že nepočujeme rátačky, ktoré rátajú peniaze a balia sa do alobalov. Tieto rátačky peňazí sa zdá, že okrem SMERU-SD učarovali aj MOSTU, SNS a samozrejme ani SIEŤ nechce ostať bokom.      

         Hanba je pre nich slabé slovo!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Nechcú dať očkovať svoje deti. Na nete sa radia, ktorý lekár ich za to nenahlási

Za odmietnutie očkovania je pokuta 331 eur. Vlani ich hygienici udelili 690 za vyše 39-tisíc eur.

PLUS

Ako hlboko je v kauze eurofondov namočená SNS a ako Smer

Smer sa nemôže tváriť nevinne.

KOMENTÁRE

Pavol sa oženil s Vladimírom. Obrúčku nosia s trémou

Jemma si brala svoju priateľku a Pavol priateľa.


Už ste čítali?