Košičania!! Hŕŕŕ, pred Rašiho dom!

Autor: Stanislav Martinčko | 16.6.2016 o 15:07 | Karma článku: 11,12 | Prečítané:  6516x

        Primátor Raši je vrcholným predstaviteľom, nie len mesta, ale aj strany SMER, ktorá podľa prenikajúcich káuz na verejnosť, by namiesto sociálna demokracia mala uvažovať o zmene, či by jej lepšie nepristal názov Sociálni Darebáci.

        Ale to necháme na nich, ak sa budú chcieť premenovať. Aj primátor Raši sa správa podobne, ako zmienený názov, lebo namiesto toho, aby občanom riadne vysvetlil kroky, ktoré vedú mesto k vyberaniu parkovného pred bydliskami, hucká na nich políciu. Pán Raši, keď ste kandidovali za primátora, pozývali ste na obedy stovky dôchodcov, aby ste ich balamutili o tom, ako Vám bude záležať na tom, aby mesto bolo slušné k občanom. Rád sa nechávate fotografovať na rôznych podujatiach, snažíte sa občanom nahovoriť, že Košice boli Hlavným mestom kultúry, ale medzi občanmi sa povráva, že Košice a najmä Lunik IX, majú ku kultúre veľmi ďaleko, ale veľmi blízko ku korupcii.   Postupne ste v Košiciach zničili hádzanú a najmä futbal a prezentujete sa, ako primátor mesta športu a keby nebol maratón, na ktorého tradícii nemáte žiadnu zásluhu, tak o meste športu najlepšie hovoria zdevastované, či dokonca zrovnané so zemou štadióny. Tento sociálny primátor Košíc sa musel veľa nachodiť a prácne zháňať v celej EÚ firmu, ktorej by dôveroval až tak, aby mohla vyberať od občanov mesta peniaze, keď zaparkujú pred svojim bytom. Námaha sa vyplatila! Nikto nevie, prečo až na ostrove Cyprus boli ochotní pristúpiť na plán pána primátora. Pán Raši, občania majú právo spoznať majiteľa cyperskej firmy, ktorá sa rozhodla zarábať na parkovnom, Vy ho už určite poznáte, prečo ho nechcete predstaviť občanom? Košičania by sa od neho radi dozvedeli, za čo a prečo majú platiť za parkovanie pred vlastnými bytmi. Zrejme ho dobre pozná aj pani Lenártova, lebo od pani Laššákovej požičaným palcom určovala priebeh hladkého hlasovania. V súvislosti s parkovaním pred bytmi, by bolo vhodné, aby pilotný projekt bol spustený, ako prvý na Luníku IX, lebo si myslíme, že pán z Cypru by našiel pochopenie u ľudí podobného výzoru. Vám nestačí, že Vaše sociálne gágory napcháva Bašternák, Vám nestačí, že ľudia a podnikatelia platia cestné dane, poistky, mýto licencie, poplatky, Vy dokážete orabovať ľudí aj za to, že zastanú pred vlastným bytom. Nemôže sa nikto čudovať tomu, že sa Košičania nazlostia až tak, že zavítajú pred Váš dom podobne, ako pred ten v Mestskom parku a dajú najavo, čo si o Vašom sociálnom cítení myslia!

      Košičania nedajte sa! Hŕŕŕ...!!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Armádny generál: S migmi si načas vystačíme, no bude to drahšie

Udržanie starých stíhačiek bude drahé, Rusi si môžu zapýtať viac. Nebo by nám však dočasne mohli ochrániť aj Česi či Poliaci.

Nadhľad Matie Lenickej

Radi by sme mali istotu, že ráno ešte bude svetlo

Rozumieme, komu najviac nahráva a vyhovuje Kiskova kauza.

Komentár Petra Schutza

Gajdošovi sa veriť nedá, pre Danka

V Smer-SNS-Híd je kapitán veľkým pánom.


Už ste čítali?