Kali: 12 miliónov v hotovosti? Pre nás nič! Béla bacsi, Danko, Radko: Ani pre nás!

Autor: Stanislav Martinčko | 9.6.2016 o 15:12 | Karma článku: 11,37 | Prečítané:  5143x

       Zvykne sa hovoriť, že Amerika je krajina neobmedzených možnosti, ale možnosti, ktoré vie ponúknuť niektorým vyvoleným Slovensko sú také, že aj Američania môžu blednúť závisťou.

       A to nie len Amerika, ale kde sa na nás hrabú banánové republiky, kde vládnu ľudia s pomaľovanými tvárami a s náušnicami v nosoch, ktorí si myslia, že ich pomaľované ksichty im povoľujú vládnuť podľa toho, ako sa vyspia a podľa toho naložia s banánmi, ktoré vypestovali iní. Tak veru! Slovensko zásluhou systému, ktorý nám naordinovali červenomodri sa stalo pre papalášov krajinou neobmedzených  možnosti, zákony si vysvetľujú a prispôsobujú vlastným záujmom a kšeftom,  občania im slúžia na to, aby ich zdierali daňami, poplatkami a oni veľkomožní páni to rozflákali ľubovoľne a my, ľudia stáli pred nimi v predklone, aby nás mohli kedykoľvek nakopať do zadku. Je až tragikomické sledovať premeny, ktoré majú na svedomí kšefty vládneho zlepenca. Pre pána Danka a jeho podnikanie v okolí Revúcej by malo byť najčistejším vysvedčením názor Revúčanov a nie jeho táranie, aký je on v podnikaní čistý. Ktovie, či potom by okrem banánového Slovenska mohol byť pán Danko predsedom parlamentu. Ľudia na Slovensku si stále nástojčivejšie kladú otázku, ako je možné, že za 26 rokov fungovania tohto obludného systému dokážu mnohí v ňom žiť. Mnohí totiž len prežívajú, šomrú a nadávajú na politiku, politikov a keď sa v parlamente pozerajú na tú kopu 12 miliónov EUR v hotovosti, ktorú by nezarobili ani keby žili tisíce rokov a zodrali si toľko isto rúk, preto nechápu, ako sa politici bez toho, aby sa im skrivil, čo i len vlas na hlave vyjadrujú o tej kope peňazí a nevidia v tom problém. Až na celé Slovensko počuť mľaskanie Bélu, Danka a Radka, lebo ani pre nich nebude taká suma problém. Režim, ktorý neotvorí svoje srdce chudobným, si zaslúži pohŕdanie a čaká ho zaslúžená odmena!

       A nemyslite si páni politici, že nemáme v sebe ideály, zároveň vieme, že nikdy nevymyslíte zbraň, ktorá by ich zabila!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar prikryl Kočnerovho vyšetrovateľa

Policajný prezident tvrdil, že požiadal prokurátora o správu, aby mohol proti vyšetrovateľovi zakročiť. Prokuratúra takú žiadosť nedostala.

KOMENTÁRE

Ficov zásadný prelom. Alebo ani nie

Sme na priesečníku, keď Ficov prospech a prospech krajiny, sa pretínajú.

SVET

Premiér Fico kráča iným smerom ako Visegrád

Slovensko začína v regióne viesť debatu o budúcnosti EÚ.


Už ste čítali?