Minister Drucker, ďalší divadelník z quatro zlepenca.

Autor: Stanislav Martinčko | 6.5.2016 o 12:45 | Karma článku: 11,02 | Prečítané:  3994x

Teta Anka, jej synovec Marcel a ďalší výtečníci, ktorí roky cynický rabovali beztrestným spôsobom v našich nemocniciach, môžu po včerajšom vyhlásení ministra Druckera spokojne spať.      

Ten totiž povedal, že ak kontrola vo Všeobecnej zdravotnej poisťovni zistí niečo nekalé, tak pokuta tieto rabujúce subjekty neminie. Nad takou správou sa teta Anka i všetci ostatní môžu len pousmiať a nám všetkým vysmiať, lebo pri ich miliónových ziskoch je avizovaná pokuta 165 969,- €, je presne také sústo, ako mucha pre psa! Ale poďme sa na to pozrieť aj z inej strany. Výsledok môže byť aj bez pokuty, lebo všetko to zlodejstvo bolo v réžii platných zákonov, ktoré si títo lúpežníci skôr, ako vyšli na zboj, nechali schváliť poslušnými poslancami, ktorí si hovoria ústavní činitelia. Tí istí činitelia, ktorí sľubujú na Ústavu, tvária sa, že budú dbať o naše blaho, na svoj sľub zabudnú v momente, ako urobia prvý krok od spomínanej knihy, kde je napísaná Ústava. Minister Drucker sa rozhodol pred verejnosťou zahrať divadlo, naoko sa vyhráža tete Anke, aj keď vie, že stranícka disciplína a poslušnosť mu prikazuje už skôr narodené kauzy pozametať pod koberec. Ak by to nebolo len divadlo, tak rabovanie v zdravotníctve by už bolo prešetrované orgánmi, ktoré sú na to určené a nie pokutami, ktoré sú pre pokutovaných na smiech. Veď keby prišlo k ozajstnému vyšetrovaniu a nie len k divadlu, tak všetci tí, ktorí doteraz beztrestným a cynickým spôsobom roky rabovali naše zdravotníctvo, by sa triasli od strachu, čo s nimi bude, alebo utekali do Ameriky, tak ako to urobil strapatý v nádeji, že za mlákou o svoje milióny nepríde. Predstavte si situáciu, keď zlodej vyrabuje  banku, nahádže do kufra zopár vriec s peniazmi a veľkou rýchlosťou fujazdí z banky. Po ceste má však smolu, lebo ho bedlivá polícia zastaví pre prekročenie rýchlosti a pokutuje ho. Náš zlodej otvorí kufor a z vreca vyberie požadovanú sumu a zaplatí policajtovi a spokojne odíde. Niečo podobné, zrejme chystajú aj v quatro zlepenci a smiešnymi pokutami pre zlodejov s plnými vrecami peňazí, sa budú snažiť zalepiť oči pobúrenej verejnosti. Je to fakt sila, keď si budú môcť zlodeji nechať nakradnuté milióny.

     Poriadny harmatanec so zlodejmi Slovensko zrejme zažije až vtedy, keď voliči nepodľahnú manipulácii zapredaných médií a zvolia si strany a ľudí v nich, ktorí budú ozajstnými gazdami a nie divadelníkmi.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Málo tu oslavujeme to dobro, čo na Slovensku bolo, je a bude

Možno to zle vidím; možno Slovákom budú tieto slová znieť trochu pateticky alebo prehnane.

KOMENTÁRE

SNS neodíde. Nikto na ňu nečaká

V prípade predčasných volieb by sa SNS nemuselo dostať do vlády.

DOMOV

Danko zatiaľ nepovedal, ako ďalej, krízu budú riešiť v piatok

SMS-kou oznámil, že jeho ministri na rokovanie vlády tak skoro neprídu.


Už ste čítali?