Poslanci a quatro zlepenec proti Kotlebovi!

Autor: Stanislav Martinčko | 28.4.2016 o 14:56 | Karma článku: 7,96 | Prečítané:  2643x

      Quatro zlepenec a niektorí poslanci vykopali proti kotlebovcom vojnovú sekeru, ku ktorým sa pridal aj prezident Kiska, bez toho, aby si riadne zanalyzovali príčiny nárastu popularity ĽSNS.

Ak by riadne počúvali, čo občania potrebujú a nestarali sa len o svoje kšefty, tak by sa dozvedeli, čo najviac trápi občanov a netárali by o vreci zemiakov. Aj nová vláda, ktorá chce pokračovať v kontinuite predchádzajúcej vlády nám dáva na známosť, že jej prioritou bude kšeftovanie so štátnymi zákazkami, eurofondmi, DPH a IT zákazkami.  Programové vyhlásenie vlády je podobné, aké boli aj v minulosti tj. pekne napísané, len čo sa z toho reálne splnilo? Dokopy nič! Rozsudky na súdoch majú svoju vlastnú internú cenu, štátne zákazky boli zdrojom blahobytu pre vyvolených, schránky po celom svete sú plnené našimi peniazmi, IT zákazky sa stali zdrojom neskutočného plytvania a eurofondy slúžia na bezprácne obohacovanie kamošov a  nie na skutočný rozvoj Slovenska. S príchodom kotlebovcov do parlamentu im prišiel do cesty vítaný hráč, za ktorého môžu ľahko skryť svoje nechutné kšefty, preto strašia verejnosť fašistami. Naivne si myslia, že keď budú túto stranu ignorovať a stavať proti nej hrádze, prispejú k jej oslabeniu. Takéto a podobné cirkusy kotlebovcom prinášajú len politické body, lebo stavať hrádze bez toho, že sa nezmení systém, je práca do vetra. Najlepší spôsob oslabenia extrémizmu v našej krajine je ten, keď zodpovední za stav krajiny naberú ODVAHU a extrémne rýchlo dokážu zastaviť extrémne rozkrádanie štátu a extrémne rýchlo zoberú na zodpovednosť tých, ktorí sa podieľali na drancovaní našej krajiny. Na Slovensku sú nie len extrémne názory, ale aj extrémna chudoba, ktorá je živnou pôdou na to, aby si občania uvedomili, kto je príčinou ich biedy. Uvidíme, či tí, ktorí sa tak radi stavajú do pózy proti extrémizmu, sa s takou istotou vervou postavia aj proti extrémnemu rozkrádaniu nášho štátu.

     Lebo ak to páni, neurobíte a nezačnete brať na zodpovednosť aj veľké ryby, ale budete zlodejov kryť, tak občiansky extrémizmus bude ďalej rásť a nebude to vôbec naša vina, ale Vás všetkých, ktorí podceňujete vlastných občanov.

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

PLUS

Rodičia trojičiek: Nie je jednoduché prejsť po ulici bez povšimnutia

Deň s trojičkami sa takmer nedá naplánovať.

PRIMÁR

Od štyridsatky po sedemdesiatku. Ako sa mení sexualita?

Kvalita závisí od psychiky milencov.


Už ste čítali?