Ľudia, pomôžte Bélovi (Vojtechovi) uvidieť nejakého oligarchu!

Autor: Stanislav Martinčko | 18.4.2016 o 14:34 | Karma článku: 9,95 | Prečítané:  2525x

      Včerajšia diskusná relácia O 5 minút 12 priniesla aj rozčerteného pána Bélu (Vojtecha) , ktorý pri slove oligarcha sa spoludiskutujúcemu vyhrážal, aby si na neho dával veľký pozor!

Prečo pána predsedu Mosta či Kompy, tak naštartovalo slovo oligarcha? Zrejme ešte nikdy v živote nevidel naživo žiadneho oligarchu, veď keby ho bol videl, tak by zistil, že je to taký istý človek, ako bežný Slovák, má tie isté starosti, tak isto nevie niekedy od starosti zaspať, akurát  je na ňom zvláštne to, že má trocha viac peňazí, ktoré si zarobil tak, ako jeden z prvých oligarchov na Slovensku, dnes už nebohý Rezeš, poctivou a svedomitou prácou, preto  čerteniu pána Bélu nerozumieme a isto sa nájdu dobrí ľudia v jeho okolí, i koalícii a nejakého oligarchu mu naživo ukážu a bude pokoj! Ale nie len oligarchami bola zaujímavá včerajšia beseda, lebo jeden zo súčasných najväčšich Slovákov, protežant TA3 a mnohých iných vymoženosti hovorí, čo všetko sám on vybavil pre blaho slovenského národa.  Výpočet týchto jeho zásluh by bol veľmi zdĺhavý. Zníženie daní o 1% je taký významný počin jeho a novej koalície, že si ho okrem pána Danka málokto všimne. Tento národniar zabúda, že nie dane sú pre podnikanie najdôležitejšie, ale to, akým spôsobom v našej spoločnosti funguje vymožiteľnosť práva. Vybraní podnikatelia sú  hýčkaní štátnymi zákazkami a iní, aj keď lepší a hospodárnejší si v tomto štáte ani neškrtnú. Niektorí vybraní podnikatelia veselo čerpajú mnohokrát fiktívne nadmerné odpočty DPH a iní sa k reálnym vrátkam DPH dostanú až po nekonečných čakaniach. Štát, o ktorom básni pán Danko bazíruje u podnikateľoch na centoch a sám pri tom bezbreho plytvá. Pre občanov a podnikateľov nie je podstatné, či monopoly, ktoré vyrábajú elektrinu sú súkromné, alebo štátne, ale to, za akú cenu predávajú elektrinu, ktorá je mimochodom jedna z najvyšších v Európe. Na akých princípoch chce táto polepená vláda fungovať, nám najjasnejšie ukazuje na kauze CT-čka z Piešťan. Ak je koalícia sama so sebou spokojná, tak to máme byť spokojní aj my, že zlodeji s politickým krytím si nakradnuté milióny užívajú a občania si musia do nemocnice nosiť toaletný papier? Kým sa na Slovensku budú robiť rozdiely medzi bežnými ľuďmi a zlodejmi v kravatách, tak si vážená kšeftárska zlepencová koalícia môžete napísať do vládneho programu čo chcete, lebo život bežných ľudí nebude smerovať k lepšiemu!

       Raz sa preto môže stať, že Vám tie stohy pekne popísaného papiera občania otrieskajú o hlavy a možno sa až vtedy spamätáte!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gašpar prikryl Kočnerovho vyšetrovateľa

Policajný prezident tvrdil, že požiadal prokurátora o správu, aby mohol proti vyšetrovateľovi zakročiť. Prokuratúra takú žiadosť nedostala.

KOMENTÁRE

Ficov zásadný prelom. Alebo ani nie

Sme na priesečníku, keď Ficov prospech a prospech krajiny, sa pretínajú.

PRIMÁR

Opustení a nepripravení. Čo stresuje budúcich prvákov

Nápor z množstva zmien môže u čerstvého školáka vyvolať stres a fóbiu.


Už ste čítali?