Panamské milióny a tri sáčkové polievky!

Autor: Stanislav Martinčko | 5.4.2016 o 14:46 | Karma článku: 8,06 | Prečítané:  1648x

      Možno by sa niekomu mohlo zdať nenáležíte spájať panamské miliardy so slovenským zlodejom, ktorý kdesi v Púchove ukradol v obchode tri sáčkove polievky v hodnote 2 EUR, za čo mu reálne hrozia až dva roky basy natvrdo.

       Ešte nevieme, kto každý zo Slovenska skrýva v Paname ukradnuté peniaze, ktorá doteraz bežným ľuďom bola skôr známa panamským prieplavom, ako tým, že sa tam dajú skryť nakradnuté milióny, za všelijaké podivuhodné firmy. Veď nakoniec, ktorý bežný Slovák má toľko peňazí a k tomu ešte nakradnutých, aby ich musel skryť kdesi v Paname, keď až 80% Slovákov má problém slušne vyžiť z peňazí, ktoré zarobí doma. Ekonóm Staněk, poradca premiéra Fica hovorí, že zo Slovenska nenávratne zmizne až do 10 miliárd EUR ročne. Kto a akým spôsobom mohol disponovať toľkými zmiznutými peniazmi? Samozrejme, že sú to naši gazdovia, ktorí sú pri moci a gazdujú s peniazmi po vzore nášho prvého sociálneho demokrata, zbojníka Juraja Jánošíka, teda od buka do buka. Jeden buk je na Slovensku a tie ostatné buky sú po celom svete a hlavne v krajinách, ktoré sú zhovievavé k medzinárodným zlodejom a nesmrdia im žiadne peniaze, lebo ich korupčné vlády pripravujú také zákony, aby bolo všetko OK. Podobné korupčné vlády vládli doteraz aj na Slovensku, lebo aj keď sa niekedy podarilo týmto prešibaným zlodejom na niečo prísť a verejnosť len nechápavo krútila hlavami, ako im to môže tak beztrestne prejsť, bol tu ešte poruke parlament, ktorý takým zlodejom vedel pripraviť na mieru ušitý zákon a bolo po vtákoch! Môžeme si preto právom myslieť, že tých ukradnutých miliárd zo Slovenska, pod kuratelou vládnucich strán bolo mnoho a teraz nevieme, či sa z troch ukradnutých sáčkových polievok máme smiať, alebo plakať. Ale je veľká pravda, vážení naši vládcovia, že ste rozkradli za 26 rokov Slovensko až tak, že chudobní ľudia musia kradnúť  v obchodoch už aj obyčajné sáčkove rajčinové polievky, aby nepomreli od hladu! Vaša pažravosť nepozná hraníc, nie je Vám ľúto ľudí, ktorí mnoho raz nie vlastnou vinou sa ocitli v biede, trestáte ich za jedlo a pritom ste zo Slovenska ukradli celý oceán rajčinovej polievky a svojim konaním do bodky napĺňate staré známe, že nie je problém nakŕmiť chudobných, ale je problém nakŕmiť bohatých!  PANAMSKÉ  PAPERS , ako túto kauza nazývajú svetové média isto prinesie mnoho odhalení a podľa všetkého sa dotkne aj Slovenska. Tí, ktorí sú si vedomí, že majú s touto kauzou niečo spoločné si niekedy mysleli, že rabovať beztrestne zbedačený slovenský národ budú môcť naveky.

        Karma je zdarma! -  v tejto chvíli nevieme , ako sa zachovajú vyšetrovatelia a ako sa zachová slovenský národ, lebo ak sa zachová tak, ako sme už niekoľkokrát písali, že sa nazlosti, tak môže pre zlodejov vzniknúť nová kauza PANAMA PAMPERS!  

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Málo tu oslavujeme to dobro, čo na Slovensku bolo, je a bude

Možno to zle vidím; možno Slovákom budú tieto slová znieť trochu pateticky alebo prehnane.

KOMENTÁRE

SNS neodíde. Nikto na ňu nečaká

V prípade predčasných volieb by sa SNS nemuselo dostať do vlády.

DOMOV

Danko zatiaľ nepovedal, ako ďalej, krízu budú riešiť v piatok

SMS-kou oznámil, že jeho ministri na rokovanie vlády tak skoro neprídu.


Už ste čítali?