Vládne nám ešte aj kšeftársky zlepenec?

Autor: Stanislav Martinčko | 31.3.2016 o 14:51 | Karma článku: 7,21 | Prečítané:  1128x

       Súčasná vládna moc je označovaná všelijakými zlepencami, začínajúce kroky vládnutia nás oprávňujú použiť aj názov - kšeftársky zlepenec.

     Premiér sa len nedávno vyjadril, že mesto Martin môže zabudnúť na pomoc od štátu a vláda nemieni za mesto ťahať horúce gaštany z ohňa. Neuplynulo veľa času a zrazu sa verejnosť dozvedá, že pohľad na Martin sa vstupom Siete do koalície mení, vláda je ochotná pustiť žilou a  z našich daní zaplatí pár miliónov EUR za minulé prehmaty, ktoré sú len právnickými fintami šikovných právnikov, ktorí využívajú obludnosť nášho právneho systému. Je hrôza pomyslieť, čo nám budú v koalícii vyvádzať až traja koaliční lídri s právnickým vzdelaním. Kto mal možnosť predvčerom na rádiu EXPRES počúvať jedného z nich, ktorý chodí so sieťkou, tak musí ostať v úžase nad tým, čo tento sieťkovaný kvietok rozpráva. On rozpráva totiž tak, že sa až hory zelenejú a pravdu povie len vtedy, keď sa pomýli, alebo je potrundžený, ako Cuper od orešanskeho. Je už na začiatku zrejme, že keď predtým sa pomoci od štátu dostávalo len sympatizantom Smeru, dnes si svoj koaličný zobáčik chcú namočiť všetci. Koaličná zmluva ostáva pred verejnosťou v utajení, preto len môžeme tušiť, kto a koľko si odhryzne z koláča. Uvidíme, či sa zapráši za dlhmi Siete, lebo vieme, že si požičali na preferencie, ktoré boli zrejme výsledkom kšeftovania, lebo nikto nevie riadne vysvetliť kam zmizli predvolebné percentá.

     Máme sa na čo tešiť, ale čo bude, ak sa raz prestaneme tešiť?

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Jeden za všetkých, všetci za jedného. Čo má Kaliňák s tromi mušketiermi

Dom, v ktorom býva minister vnútra Robert Kaliňák, je pomenovaný podľa Aramisa z Troch mušketierov. Susedmi sú Athos a Porthos.


Už ste čítali?