Premenuje Vojtech stranu MOST – Híd na stranu Kompa – Híd?

Autor: Stanislav Martinčko | 21.3.2016 o 14:15 | Karma článku: 11,68 | Prečítané:  1643x

      Pán Vojtech z Mostu – Híd teraz odpovedá, že masér Kostka ho nezaujíma, lebo je to za hrubou čiarou, ktorú si nakreslil do svojho charakteru, ktorý za neho rozhodol.

     Teraz nevieme či tento vládny masér je produkt korupcie, alebo je to ozaj masérsky a podnikateľský produkt schopnosti pána Kostku. Dobre si pamätáme koľko bolo kriku pri rôznych zdravotných kauzách, kde sa nikdy nevyvodzovala žiadna trestnoprávna  zodpovednosť, lebo všetci tí, ktorí to mali vyšetrovať sa správali k podozrivým a zvoleným tak, ako to mali zhora nadiktované. Je smutné, že nikoho nezaujíma, kde sa stratila obrovská účasť vo voľbách, kde a komu to malo poslúžiť. Opäť tu máme zlepenec, aký ešte nebol a mnohí ho považujú za zlepenec oligarchov, kedy sa politici stali len poslušnými vykonávateľmi príkazov všemocných peňazí. Pani Žitňanská teraz bude Slovensku vykladať o psej povinnosti, ale zabúda nám povedať, aké kroky budú nasledovať, aby tie prešľapy a doslova rozkrádačky boli potrestané. Je nám ťažko si predstaviť situáciu, keď na zasadnutí vlády bude vyzývať premiéra, aby sa odsťahoval z vily Bonaparte, lebo sú tam nevyšetrené nadmerné odpočty DPH a ako bude na vyšetrenie tejto kauzy vyzývať svojho koaličného partnera pána ministra Kaliňáka. Ľuda vo voľbách povedali jasné NIE zlodejom v kravatách, o tých zlodejoch, o ktorých sa medzi bežnými ľuďmi hovorí viac ako o chlebe. Nádej, že Slovensko by sa mohlo stať slušnou a prosperujúcou krajinou umrela v charakteroch politikov. Akú nádej majú tí občania, ktorí márne bojujú so štátom o spravodlivosť? Čo urobí štát s obrovskou biedou miliónov Slovákov, čo urobí štát s miliónmi exekúcii, čo urobí štát s prídavkami na deti, ako chce vyriešiť rómsky problém? Opäť to budú len stovky popísaného papiera, ktoré nič konkrétne nevyriešia, lebo kým občan bude vidieť, že zlodeji v kravatách sa vysmievajú spravodlivosti, že štát je tu len pre pár darebákov a nie pre všetkých, tak on ostane rovnako biedny, ako pred voľbami. Sklamanie z charakterov niektorých nových vládcov je u občanov veľké, preto sa mnohí zúčastnili protestu v Bratislave, čo Vojtech zneužil na svoju obhajobu. Tento národ za tých 26 rokov zchudobnel nie len duševne, ale aj materiálne a zdá sa, že celkom neohlúpol, keď sa ešte dokáže postaviť za svoj názor.

      Je však jasné, že pre niektorých sú kompy oveľa bližšie ako nejaké mosty. Však, pán Vojtech?  

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Jeden za všetkých, všetci za jedného. Čo má Kaliňák s tromi mušketiermi

Dom, v ktorom býva minister vnútra Robert Kaliňák, je pomenovaný podľa Aramisa z Troch mušketierov. Susedmi sú Athos a Porthos.


Už ste čítali?